Рада “Майдану” контролюватиме наявність амуніції на місцевих військових складах

На черговому засіданні майданівці вирішили контролювати наявність всієї амуніції та необхідної зброї для загонів місцевої оборони, що незабаром формуватимуться у Хмельницькій області в рамках мобілізації.

“В разі відкритого вторгнення Російської Федерації на територію України ми готуємось до створення загонів оборони. Вони формуватимуться у кожному районі по 238 чоловік. Їх розміщення та харчування фінансуватиметься за рахунок районних державних адміністрацій. У форму цих людей не перевдягатимуть – лише на рукаві буде пов’язка з певним написом“, – розповів на одному з попередніх засідань Ради “Майдану” воєнком Сергій Присяжнюк.

В ці загони записуватимуть весь особовий склад району віком до 60 років, що за станом здоров’я придатні до військової служби. Озброєння загонів оборони передбачається лише автоматами, кулеметами та гранатометами, проте зброя не видається, а буде розміщуватись в базових військових частинах.

Представники Ради “Майдану” запевнили, що воєнком Сергій Присяжнюк не проти показати свої склади. Для цього необхідно створити комісію з декількох осіб, які представлятимуть всі громадські організації Ради “Майдану”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.