Фірташ обіцяє для Хмельниччини 4500 робочих місць

У Хмельницькій області за 10 років може бути створено 4500 робочих місць за рахунок фонду підтримки малого та середнього бізнесу, який створює Голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ за участі Євросоюзу, урядів європейських країн, українських та іноземних компаній.

Фото polittech.org

Фото polittech.org

Як повідомляє прес-служба Фірташа, при цьому рівень безробіття у Хмельницькій області скоротиться на 8%.

Нові робочі місця будуть створюватися як на нових підприємствах, так і на існуючих – за рахунок їх розширення. У масштабах України завдяки роботі фонду може бути створено більше 200 тисяч робочих місць.

«Головне завдання – це створити нові робочі місця. У великому виробництві, такому як машинобудування, металургія, гірничодобувна промисловість, одне робоче місце коштує близько 600 тисяч гривень, у малому та середньому бізнесі – близько 40 тисяч гривень. За одні й ті ж кошти можна створити в 15 разів більше нових робочих місць», – сказав Голова ФРУ.

«Ми ведемо переговори з Європейським банком реконструкції та розвитку, з іноземними інвесторами та урядами інших країн. Ми розраховуємо, що до цього фонду увійдуть і українські великі компанії. Я вважаю, що поява такого фонду могла б дати малому та середньому бізнесу досить хороший поштовх», – сказав Дмитро Фірташ.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. и кого он в нардепы пихать будет? унас? если так радеет за рабочие места…

 2. казав пан – “кожух дам”. слово і досі тепле

 3. Тебе вже з Австрії випустили, Фіра? Турпоїздочка називалась “Всё включено”… Так ти вирішив у нас нові робочі місця “клеїти”? Тіпа я весь такий распіз.єц!!! Де ти раніше було чучєло газове?
  Народ,а ви в курсах за скільки його фріци відпустили? 125 лімонів ойро,чесно горбом зароблених. Не пожалів,гнидота…(ну так! сєбя любимого)
  Бляді зажерливі,і ви ще збираєте з Народу гроші на війну проти своїх побратимів?

 4. сам то понял что написал -где в статье про деньги на войну-при чем здесь это дебил-человек предлагает создать рабочие места -прочитай внимательно

  • А мені пофігу що там у статті написано. У мене своя голова є щоб думати. Це ви привикли сприймати усе за чисту монєту, а я вже давно прозрів))))))))
   ——————————————————————————

   Ну а ти продовжуй жувати лажу,умнік .уєв)))))

 5. где в статье про выборы прочитай внимательно-там про рабочие места-неук

 6. неук ты
  читай между строчек идиота кусчек

 7. Неук это ты- в смысле проблемы у тебя со знаками препирания , если конечно знаешь что это такое- читатель между строчками ты наш.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.