У лікарні Полонного буде холодно

Полонська центральна районна лікарня ім.Н.С. Говорун 7 липня і прийняла рішення про відміну закупівлі пари та гарячої води.

Про це повідомляє Центр політичних студій та аналітики, посилаючись на «Вісник державних закупівель».

Завершити торги заключенням угоди про надання необхідних послуг не  вдалося, оскільки пропозицію подав лише один учасник – Товариство з обмеженою відповідальністю «БІО ХІТ».

За кошти місцевих бюджетів планувалося обігріти Полонську центральну районну лікарню наступного опалювального сезону (у період з жовтня 2014 року по квітень 2015 року).

Нагадаємо, за результатами проведення тендерів, ТОВ «БІО ХІТ» впродовж 2011-2014 років уклало угод на 11,25 мільйонів гривень. Майже всі торги проводились за процедурою закупівлі в одного учасника. Умовами застосування процедури закупівлі в одного учасника є Закон України «Про здійснення державних закупівель», а саме: у разі відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи.

Що завадило замовникам на цей раз піти шляхом застосування даного типу тендеру – невідомо.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Ніколи не чув, що можна купувати гарячу воду, а тим більше пар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.