Британський фонд виділив Ігоря Сабія та Олександра Герегу як ефективних та популярних серед населення лідерів

Враховуючи прагнення українського суспільства до трансформації виборчої системи, на базі соціологічного опитування у відповідних областях, а також опитування українських і регіональних експертів і журналістів, Transition Democracy Fund склав рейтинг депутатів-мажоритарників, які за станом на червень 2014 року мали найбільший електоральний рівень підтримки в своєму регіоні і діяльність яких оцінювалася експертами як необхідна і ефективна. У кожній області за результатами комплексного дослідження Transition Democracy Fund виділив трьох лідерів, які обиралися у парламент по одномандатному виборчому округу в даному регіоні, діяльність яких можна оцінювати як ефективну і як таку, що користується популярністю серед населення і лідерів громадської думки з точки зору законодавчої діяльності і роботи у виборчому окрузі.

Так, у Вінницькій області ним виявилися Микола Катеринчук, Олександр Домбровський і Григорій Заболотний. У Волинській – Ігор Палиця, Степан Івахів, Ігор Єремєєв. В Житомирській – Володимир Литвин, Геннадій Зубко, Володимир Пехов. Лідерами опитування в Закарпатській області стали Віктор Балога, Василь Петьовка та Павло Балога. У Запорізькій області – Ярослав Сухий, В’ячеслав Богуслаєв, Євген Балицький. В Івано-Франківської – Олександр Сич, Юрій Дерев’янко, Олександр Доній. У Київській – Сергій Міщенко, Руслан Сольвар, Ярослав Москаленко. У Львівській – Ірина Сех, Ірина Фаріон, Ярослав Дубневич. В Одеській – Давид Жванія, Геннадій Труханов, Сергій Гринивецький. У Полтавській – Сергій Каплін, Костянтин Жеваго, Володимир Пилипенко. У Рівненській області – Олег Осуховський, Валентин Королюк, Юрій Вознюк. У Сумській – Олег Медуниця, Володимир Шульга, Олександр Волков. У Тернопільській – Олексій Кайда, Михайло Головко, Іван Стойко. В Хмельницькій та Чернівецькій областях TDF визначив Ігоря Сабія, Миколу Федорука, Олександра Герегу. У Черкаській області – Валентина Ничипоренка, Геннадія Бобова, Віктора Тимошенка. У Чернігівській області – Олега Ляшка, Миколу Рудьковського, Владислава Атрошенка, а в Києві Віталія Ярему, Віктора Чумака, Андрія Іллєнка.

Соціологічне опитування проведене за замовленням Transition Democracy Fund 10-18 червня 2014 року. Опитано 6400 респондентів старше 18 років в 320 населених пунктах на всій території України, крім Донецької, Луганської областей і Криму методом особистих інтерв’ю. Експертне опитування проводилося з 1 по 30 червня. У ньому взяло участь 152 експерти, лідери громадської думки та регіональні журналісти.

Transition Democracy Fund – недержавна організація (Великобританія), здійснює дослідження і моніторинг трансформаційних процесів у країнах пострадянського простору. Заснована в 2005 році. Президент TDF – Вільям Фоулер

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Це за те, що він “зробив революцію”, чи за те, що зняв з себе депутатські пільги? Бо з Герегою все зрозуміло – чувак просто купив собі депутатське місце за свої кревні бабки.

  • САБІЯ ЗА ТЕ,ЩО ПРОДАВ КРАСИЛІВ РИГАМ,ПРОДАВ ЇМ ВЛАДУ. ТО ЯКИЙ ВІН ЛІДЕР,ОКОЗАМИЛЮВАЧ!

 2. британці підтвердили популярність і ефективність Свободи.

  • Вибрики свободівців вже достали,гонять хлопці-понти.Показують з себе владоносців А насправді рогоносці партії регіонів.Приклади люстрації начальника освіти Красилова-прийшли,погорлопанили,себе показали шо вони такі бравіхлопці-молодці.І на тому жирна ……………Риги антимайданівці як були при владі ,так і залишились,регочуть з цих свободо—дійців.К кожному кабінеті Красилівської РДА -РИГИ.А свободівці під їхнім ковпаком.Вже САБІЮКА ЗАСРАВ,продався бандитам,таким як арсенюк,грошенят згріб,щоб риги остались на посадах і чкурнув.Зато свобода! СВОБОДА РИГАМ!

  • Герега вже у свободі?

   • Риги в Красилові башляють і при посадах.Якщо проти них є факти злочинів,то вони ще і заяви в прокуратуру пишуть,щоб їх захистили.А хто захистить душі невинноубієних?. Цих риг треба познімати всіх.Вони в Красилові колотять і мутять воду.Район спокійно не живе і не працює.Пора винести їх на вилах і швернути в дірьмо..Падли-риги влади хочуть

 3. Сабій попав випадково!

 4. гаразд Герега, бізнесмен й тд й тп.
  але Сабій з якого боку? яка популярність Свободи? вони в великиій сраці…
  Сабій віідоме г..мно

  Віталя продайся краще Коломойському ато ти вже набрид сидиш на зарплаті свободи й пишеш гівно

 5. Сабій доказав всім, що працює для людей і вони його люблять. Британців не купиш і не обманиш.

 6. А Красилів думає.що Сабіяці хватить грошей і на британців.Взяв в Арсенюка не мало,продав йому владу.Ганьба,свободівцям-гарлапанам.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.