Міністр АПК Альтернативного уряду ВО “Свобода” Ігор Сабій просить провести парламентські слухання по хмельницькій фірмі

Народний депутат ВО «Свобода» Ігор Сабій звернувся до Голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Калєтніка Г. М. з вимогою провести парламентські слухання щодо діяльності фірми «Еталон», яка проводить лабораторні дослідження сільськогосподарської продукції. Цитуємо: «До мене як заступника голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин від учасників ринку зерна надійшли численні звернення про збільшення вартості виписки сертифікатів якості зерна. Зміна ставок пов’язана з тим, що Держсільгоспінспекція України застосувала новий порядок відбору зразків і проведення лабораторних аналізів зерна на показники безпеки та ГМО.

У зверненнях йдеться, що за вказівкою нового керівництва Держсільгоспінспекції України, з 01 листопада  2013р. роботи з лабораторними дослідженнями сільськогосподарської продукції проводяться виключно приватним підприємством «Незалежний центр лабораторних досліджень «Еталон»» (м. Хмельницький). Тепер для того, щоб отримати сертифікат якості зерна при перевезенні, наприклад, з Чернігова до Миколаєва, трейдер має привезти проби до міста Хмельницького.

Вартість, за словами заявників, здирницьких послуг центру «Еталон» становить 9,60 грн. за кожну тону зерна. Потенційні втрати аграріїв від цих дій керівництва Держсільгоспінспекції України становлять не менше 300 млн. грн. за сезон.

Така ситуація склалася в усіх областях України. Копії відповідних листів експедиторів зернотрейдерам додаються. 

У зв’язку з вище викладеною інформацією, прошу провести комітетські слухання з цього питання у найкоротший термін.

На комітетські слухання прошу викликати голову Державної інспекції сільського господарства України Гончаренка Владислава Васильовича, засновника приватного підприємства «Незалежний центр лабораторних досліджень «Еталон»» Делайчука Ігоря Леонідовича (29000, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 38, кв. 78 ) та директора приватного підприємства «Незалежний центр лабораторних досліджень «Еталон»» Кравцова Олександра Миколайовича (29017, м. Хмельницький, проспект Миру, 63, тел. +38 0382  78-90-78, тел: +38 067-363-25-25, електронна адреса etalon125@ukr.net) для надання комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ пояснень щодо необґрунтованого збільшення вартості сертифікатів якості»

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Так званий тіньовий міністр АПК знову дурницями займається.

  2. Ну нема чим зайнятися цьому нардепу. От і замаєтсья дурницями або допомагається скидок для якось підприємства.
    Кращеб щось толкове робив.

  3. розумні зрорзуміють – тупі не поймуть.

  4. йопт, я щось нічого не зрозумів

  5. Якщо хтось не розуміє той просто не працює в цій галузі, чисто ропупційна схема, ти платиш шалені гроші за проведення неіснуючих аналізів, а тобі дають право отримати сертифікати, якщо провів експертизу в державному акредитованому центрі сертифікатів ніхто не дасть. А звернення пана Ігоря це рідкісне в україні явище боротьби з корупцією, причому легалізованою на державному рівні.

  6. Цілком правильне рішення

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.