У боротьбі за майбутнє – допомагаємо “дітям неоголошеної війни”

Частина територій на сході нашої країни, слава Богу, поступово відновлює мирне життя. Члени і прихильники Партії розвитку України, які відвідали постраждалих, кажуть – навколо така розруха, як після справжнісінької війни. Тому люди з вдячністю приймають будь-яку допомогу.

1

Юрій Павленко, один з ініціаторів соціального проекту “Діти неоголошеної війни”: “Українці завжди демонстрували готовність допомогти родичу, сусіду, побратиму в біді, і сьогодні ми єдині в боротьбі з ворогом. Це і є на мій погляд найкращою характеристикою нашої нації.”

2

Жителі Хмельницької області і цього разу приєдналися до збору і надання гуманітарної допомоги жителям постраждалих територій. Найактивнішими  цього тижня стали мешканці Красилівщини, Чемировеччини, Городоччини, Волочищини та Хмельницького району. На пункт прийому, що відкрився за сприяння місцевої команди розвитку, привозили і одяг, і продукти. На схід країни відправився бус із борошном, крупами, цукром, різноманітною консервацією, овочами, гуманітарним одягом та іграшками.

3

“ Слова не повинні розходитися зі справами. Нехай наша допомога і не вирішить усіх проблем, проте якщо ми полегшимо життя кільком десяткам чи сотням дітей, то це вже результат,”- Михайло Онатій, парторганізатор у Хмельницькому районі.

Окрім гуманітарної підтримки людей, які зараз потерпають від наслідків воєнних дій, одним із принципів діяльності Партії розвитку України, є адресна допомога переселенцям, хто зараз проживає на Хмельниччині. Насемперед це новонароджені та діти з багатодітних сімей.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Команда ПРУ тут рулить Красилів.Арсен вже і тут став найктивнішим зі своїми маріонетками. Його ляльки бакалючки,несючки вже добрались до бернадськоїСволочі прикриваються гуманітарною допомогою.Бандити,до влади хочуть.Дивись білевич ти в Красилові неудел.

  2. Это нехорошая партия.

  3. о, гуманітарний бусик! а партійці скільки дали своїх кровних, чи тільки фотографували те, що по звичайних людях назбирали?

    Який же тупий піар. На українському нещасті.

    п.с. допоки “Партiя развiтiя Украiни” буде підписуватись російською мовою, не повірю, що та партiя хоче щоб Україна розвивалась. Вивчіть мову країни, яку розвивати хочете, шановні, і користуйтесь. То буде перший крок на шляху розвитку.

  4. Риги в Красилові башляють і при посадах.Якщо проти них є факти злочинів,то вони ще і заяви в прокуратуру пишуть,щоб їх захистили.А хто захистить душі невинноубієних?. Цих риг треба познімати всіх.Вони в Красилові колотять і мутять воду.Район спокійно не живе і не працює.Пора винести їх на вилах і швернути в дірьмо..Падли-риги влади хочуть

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.