Хмельницькі депутати створили фонд “Надія” для військовослужбовців

Хмельницька міська рада ініціювала створення благодійного фонду з красномовною назвою «Надія».  До нього закликали усіх небайдужих перераховувати кошти. Їх використовуватимуть  для допомоги військовим, які беруть участь в АТО на сході країни, родинам загиблих армійців та переселенцям з Криму та східних областей.

«Благодійний рахунок вже відкрито. Будемо звертатися до місцевих підприємців та депутатів ради з проханням надати фінансову допомогу. Ці кошти використаємо на допомогу хмельницьким військовим, які беруть участь в Антитерористичній операції на сході країни, родинам загиблих армійців, сім’ям, які переїхали з зони конфлікту та анексованого Криму», – розповів один із ініціаторів створення Фонду, секретар міської ради Костянтин Чернилевський.

За його словами, потреба у створенні Фонду виникла, по-перше, через значну кількість звернень армійців, які вирушають до зони конфлікту та сімей, які переселилися до Хмельницького з Криму та Сходу. По-друге, через прохачів, які начебто збирають кошти для армії, а насправді не доносять їх до цільової аудиторії.

Тому за зібрані кошти закуплятимуть матеріально-технічне оснащення для наших військових. Керуватимуться списками-потреб  командирів підрозділів.

Для зарахування коштів небайдужим хмельничанам необхідно вказати такі реквізити:

ПАТ КБ ХФ «ПриватБанк»

Отримувач: Благодійний фонд «Надія»

Код МФО: 315405

Код ЕДРПОУ: 26092732

Розрахунковий рахунок: 26007052419760 UAH

Контроль за використанням коштів Фонду покладено на наглядову рада з числа депутатів Хмельницької міської ради. Звіт про надходження та використання коштів щотижнево публікуватиметься у газеті «Проскурів» та на офіційному сайті Хмельницької міської ради.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. війна вже півроку, аж тут надумали створити фонд черговий, вже 12. до речі створення фонду це корупція для органу влади

  • ініціювала.Якщо самі хоча б по 50тис не внесуть (без піара)то для чого ця насмішка

 2. Грошей від кількості фондів більше не стає.Людей навпаки лякає різномітнісь бажаючих допомогти і не менше тих хто вкрасти хоче

 3. Хочуть не допомагати, а ПІАРИТИСЯ!!!!!
  Фондів вже достатньо, але толку їм, якщо не має доступу до його фінансів, тому краще свій створити!!!Скоро фондів буде більше, ніж бійців!!!!!

  Не сидіть у теплих кріслах, а йдіть самі воювати!!!!

 4. На смертях наших хлопців хочуть заробити!!

  Г А Н Ь Б А !!!!!

 5. Да тупизм и безграмотность – это проблема. Чем больше фондов – тем больше вероятность получения благотворительных денег. Это же просто. Один доверяет одному, другой – другому. Концентрация денег в одних руках – большая вероятность корупции и вызывает подозрительность. Должен быть выбор. Любое доброе дело надо поддерживать. Если его критиковать как в комментариях выше, тогда вопрос: кому выгодно чтобы не было поддержки нашим воинам? Эти дамы что повыше написали коментарии явно из какого-то штаба кпу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.