Так званий дитсадок Мельника-Ядухи у мікрорайоні Лезневе перетворився на локшину

Група мешканців хмельницького мікрорайону Лезневе наполягає на будівництві дитячого садочку у своєму мікрорайоні та наголошує на бездіяльності міської ради.

Таке звернення з 87 підписами людей опублікувала обласна газета “Подільські вісті”.

“Дивує, що, незважаючи на те, що багато років поспіль ми, лезнівчани, просимо міську раду побудувати дитсадок, в управлінні освіти до цього часу не спромоглися навіть поцікавитися, чи є у Лезневому діти і скільки їх. Тож чиновники швиденько висмоктали з пальця, що в Лезневому проживає лише 177 дітей, з яких 93 відвідують дитсадки… А щоб нас задурити і змусити замовчати, експромтом придумали версію, що для лезнівських дошкільнят буде добудовано дитсадок на шість груп (це 120-150 місць), на Виставці, що за чотири кілометри від нас – тож дітлахам буде “дуже зручно” добиратися до нього, визбируючи заодно на зупинках і в автобусах усі хвороби та віриси”, – йдеться у зверненні.

Водночас, як стверджують мешканці Лезневе, відповідно до довідки дільничного педіатра місцевої амбулаторії сімейної медицини, на 11 листопада 2013 року в мікрорайоні Лезневе проживали, стояли на обліку, лікувалися, вакцинувалися 502 дитини віком до шести років.

“Довгими-довгими роками ми, лезнівчани, випрошували у них (міської влади – НГП) амбулаторію, школу, водопровід, аптеку, світлофор, ремонт доріг… І справа тут, найчастіше, біла не через брак коштів, а дефіцит людяності і совісті”, – скаржаться люди.

Василь Ядуха і Сергій Мельник. Фото Віталія Тараненка

Василь Ядуха і Сергій Мельник. Фото Віталія Тараненка

Нагадаємо, що 2013 року під час робочої поїздки до Ярмолинецького району екс-губернатор Василь Ядуха заявив, що відповідатиме за будівництво дитсадка у Лезневе.

“Я особисто взяв на себе зобов’язання, як житель міста Хмельницького, і персонально відповідатиму за те, щоб за кілька років в мікрорайоні Лезнево, а там немає дошкільного навчального закладу, його побудувати”, -наголосив він.

Згодом міський голова Сергій Мельник також пообіцяв збудувати дитсадок у Лезневе. Але пізніше сказав, що дитячий садок у мікрорайоні Лезневе, почнуть будувати не раніше 2014 року.

“Що стосується дитсадка у Лезневе, то ми цього року зробили проектно-кошторисну документацію. Звичайно, сподівалися на інвестиційну субвенцію з державного бюджету, але, на жаль, цей рік складний, і тому наш проект не включили у фінансування”, – пояснив мер.

Крім цього, міський голова  підтвердив, що мікрорайони міста Виставка і Лезневе найбільше мають потреби у зведенні дитячих садочків.

Довідка НГП. Кошторисна вартість проекту будівництва дитячого садочку у мікрорайоні Лезневе становить 12 млн. грн. Розрахований новий дитсадок буде на шість груп.

Теги: , , , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. То де зараз взяти тих 12 млн. гривень? Ядуха обіцював “вибити” з держбюджету, ядухи вже нема, а є ВІЙНА і всі кошти йдуть на армію.

 2. Бухгалтер знает где деньги взять.

  • Все деньги ДОЛЖНЫ идти на армию!!! Лезнево можетт подождать. Кто это их подбил на такие действия??? Кто , подписал это обращение, напишите, пожалуйста. Мы хотим знать кто это в Лезнево работает на Путина. В самый тяжелый момент, когда идет война они требуют деньги для себя. Напишите их имена.

   • Вот какой хитрый, какие громкие фразы, да, все Лезнево на путлера работает… надо ж такое придумать…подождать можеш ТЫ. А если такой патриот, так иди в нацгвардию, а не лежи на диване и не разглагольствуй, дай денег волонтерам, накупи продуктов и отвези ребятам.С Лезнева на Восток поехал ни один человек, лично знаю троих и у них, кстати, маленькие дети есть, у одного в перспективе, им садика значит не надо? Имена тебе зачем? Прийдеш с такими самими дегенератами угрожать за то, что люди хотят улучшения жизни? Деньги врятли дадут, а если дадут, может меньше украдут. А армия наша фактически живет за счет пожертвований. В Киеве как воровали у солдат так и воруют, хочеш фамилий, пожалуйста – все генералы МО, МВД ну и других структур приблеженных к кормушке. Едь с ними разбирайся, почему наша армия голая и босая, брошена на произвол и держится на благотворительных взносах, тех же жителей Лезнева, которые “работают” на хутина. Кишка тонка? Ну да… писать бредятину легче… и на последок, перед тем как что-то говорить, нужно 5 раз подумать, может то, что говоришь пулная ерунда…. P.S. бюджет на этот год уже складен без денег на детсад, да все денюжки идут на армию(или по карманам), обращение писалось, что б хотя бы в 2015 году дело сдвинулось с мертвой точки, не переживай так, детям лишнего не достанется, пускай и далее трясутся по маршруткам, цыпляют вирусы и.т. Дай Бог и твом того же, если они у тебя есть…

 3. Шановний Vit. Ви все правильно пишете. Але навіть не розумієте, що. Пишете, що з Лезнева в армію “ни один человек” пішов. “Ни один” російською – значить жоден. І тут же кажете, що знаєте трьох, котрі таки в армії. Якщо не володієте російською, то чому б не писати українською? Для чого ці понти?

  • А вы “розумиете”. Вы все правильно пишете, но наветь не понимаете что? Грамотейка, что то ни клеется? Правда? Це не “понти”. По-перше, нема укра1нсько1 клав1атури, по-друге, пишу на мов1 в1дгуку автора, якщо э помилка, прост1ть мене, сут1 справи це не м1няэ, “шановна”.

 4. ганьба продажному мельнику, піде вслід за своїм другом – ядухом

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.