За рік Мельник і Ядуха спромоглися підготувати лише проект дитсадка у Лезневе, який вони рекламували

Хмельницький міський голова Сергій Мельник визнав, що дитячий садок у мікрорайоні Лезневе, почнуть будувати не раніше 2014 року.

Про це він сказав в ефірі телепрограми “Хмельницький. Вільна думка”.

“Що стосується дитсадка у Лезневе, то ми цього року зробили проектно-кошторисну документацію. Звичайно, сподівалися на інвестиційну субвенцію з державного бюджету, але, на жаль, цей рік складний, і тому наш проект не включили у фінансування”, – пояснив мер.

Василь Ядуха і Сергій Мельник. Фото Віталія Тараненка

Василь Ядуха і Сергій Мельник. Фото Віталія Тараненка

Мельник підтвердив, що мікрорайони міста Виставка і Лезневе найбільше мають потреби у зведенні дитячих садочків.

Як повідомляв “Незалежний громадський портал”, під час цьогорічної робочої поїздки до Ярмолинецького району губернатор Василь Ядуха заявив, що відповідатиме за будівництво дитсадка у Лезневе.

“Я особисто взяв на себе зобов’язання, як житель міста Хмельницького, і персонально відповідатиму за те, щоб за кілька років в мікрорайоні Лезнево, а там немає дошкільного навчального закладу, його побудувати”, -наголосив він.

Згодом міський голова Сергій Мельник також пообіцяв збудувати дитсадок у Лезневе.

Крім цього, є звернення нардепа Андрія Пишного до Василя Ядухи, в якому обранець пише, що до нього звернулись жителі мікрорайону Лезневе із проханням допомогти вирішити питання щодо будівництва дитячого садка. Вони повідомили, що в мікрорайоні Лезневе проживає близько 6 тисяч людей, з яких близько 500 – діти дошкільного віку, а в мікрорайоні немає жодного дошкільного навчального закладу.

Довідка НГП. Кошторисна вартість проекту будівництва дитячого садочку у мікрорайоні Лезневе становить 12 млн. грн. Розрахований новий дитсадок буде на шість груп.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. У вас хоть есть грамотный переводчик?Ядуха,но не Удушье.Дебильный перевод!

  2. Модератору: шановний, якщо Ядуха г у б е р н а т о р, то не
    Хмельницька область, а ГУБЕРНІЯ! Чи вам, тупим і безграмот-
    ним, все по барабану?

  3. Ядуха сказав – зробить

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.