Гончар: закупівлю бронежилетів для батальйону тероборони гальмує воєнком

Голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар вважає, що відповідальність за несвоєчасне забезпечення бронежилетами сьомого батальйону територіальної оборони лежить на обласному воєнкомі Сергію Присяжнюку.

Таку заяву голови ради розповсюдила прес-служба облради.

“Після прийняття радою рішення про виділення двох мільйонів гривень, аби не було зловживань, 8 липня цього року на обласний військовий комісаріат було направлено проект Угоди про передачу субвенції з обласного бюджету державному бюджету на виконання заходів цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Хмельницькій області на 2014-2018 роки. Відповідно до цього документа, облвійськкомісаріат зобов’язується спрямувати кошти отриманої субвенції виключно на придбання речового майна, матеріально-технічних засобів та засобів захисту, передбачених цільовою програмою, а саме військових бронежилетів та шоломів відповідних рівнів захисту. Кількість закупленого мала бути чітко вказана особисто обласним військовим комісаром, що не зроблено й до сьогодні. Лише після укладання Угоди передбачені кошти можуть бути перераховані за призначенням. Проте, як не дивно, цей процес гальмується саме обласним військовим комісаріатом”, – заявив Гончар.

Голова ради додав, що батальйону територіальної оборони вже передано близько 260 бронежилетів, які закуплені за спонсорські кошти.

Довідка НГП. 18 червня на черговій сесії обласної ради депутати виділили 2 мільйони гривень на придбання військових бронежилетів та шоломів відповідних рівнів захисту (не нижче 4-го класу захисту) та іншого майна бійцям батальйону територіальної оборони Хмельницької області.

З 1 липня цей батальйон перебуває на захисті кордону Харківської області.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. У штрафний батальйон його!!!!

 2. суку присюжнюка терміново відправити на схід україни аби не зажиріли мізги та не набрався бабла

 3. Присяжнюка і Тамбовця в один окоп. без броніків

 4. Най не–ть сволотовець. Хочеш завалити справу перекидай з місцевого не державний бюджет , хана ,і( читай бюджетний кодекс) а ще признач комісію . Хотіли б допомогти купили би самі так само через тендер та передали з комунальної власності в державну.

 5. Якщо Гончар такий хороший, то нехай дасть відповідь на запитання – чому рішення прийняли 18 червня, а якусь там Угоду вони надіслали а ж 8 липня? Де ви в цей час були? І ще одне – що за цей час хлопцям не потрібні були броніки чи каски? Я не кажу, що Присяжнюк святий, але і не потрібно на одну людину зкидати всі боки і недопрацювання влади, яка в першу чергу несе відповідальність за життя та здоров’я наших військових. Так, що Іван Ярославович – не потрібно собі робити піару. Це ваша і тільки ваша провина, що бронежилети ще не закуплені. Вчіться приймати зауваження…

  • А ось і “свідомий”! Запам”ятай гадюко,коли я дорвуся до влади,а особисто до служби зв”язку і інформації,ти у мене першим криса підеш на Чорнобиль забудовувати досконало енергоблоки.

   • Не туда яд льеш,Я кто ,а не какой. Читать учись.Если посмотриш, на 20 летие трагедии,найдеш видео со мной возле 4 блока ,на мосту

 6. Гончар-не перекидай на інших. Ти голова ради!!!!! Прийняли рішення-виконуй!!!!! Все тут!!! Потрібно нести відповідальність за своіі слова і справи!!!

 7. Крім голови ради це питання ніхто не вирішує. Було б бажання,правда? Скликайте позачергову сесію,які питання?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.