Мерлені таки очолила спорт Хмельниччини

Заслужений майстер спорту з вільної боротьби, олімпійська чемпіонка (Афіни, 2004), бронзова призерка Олімпіади (Пекін, 2008), чемпіон світу (2000, 2001, 2003), чемпіон Європи (2004, 2005) Ірина Мерлені очолила  управління молоді та спорту Хмельницької обласної дер­жавної адміністрації.

Відповідне розпорядження голова облдержадміністрації підписав 14 липня,

Представляючи Мерлені, заступниця губернатора Леся Стебло зазначила, що це дійсно важлива подія у житті спортивної громадськості краю. Адже з приходом молодої, ініціативної, достойної людини ця галузь стане на новий виток у своєму розвитку, демонструючи найблищим часом позитивні зрушення.

Відео “33 канал”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Вітаю! Бажаю повернути Владу до розвитку усіх видів спорту в області, олімпійських і масовіших неолімпійських, не заважати, а сприяти у розвитку їх матеріально-технічної бази шляхом надання комунальної власності(громад) в оренду за 1 гривню!

  2. Эту захимиченную метаном сучку кто только не знает . спасибо за это Метан Марковичу Мацьохе – прушному тренеру и известному у нас и за рубежем мастеру по стероидам. Посмотрите на это мерлени – лицо больного человека . Только током ее лечить надо …сколько быдла в Малороссии проживает.

  3. Ну-ну, порядок хоче навести, але сидить в кабінеті з двома НЕВІДОМИМИ, та до неї в кабінет не так просто зайти та поспілкуватись про проблеми та їх вирішення. Окрім того тіж самі НЕВІДОМІ ведусь себе по хамськи по відношенню до людей, а начальник сприймає це ніби так і потрібно, та ще й висувають якісь претензії, ЖАХ. Не добре, якщо так і буде, то спорту нашої області КАПЕЦЬ. Не можна призначати людину яка взагалі не розуміється на веденні документації, не так просто зробити паперову роботу, і це потрібно зрозуміти, говорити можна багато, а в реальності вона не знає, як це зробити та куди звернутись…..

  4. Прокурена і тупа!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.