У Симчишина і Загородного дали оцінку розгону “блокадників” ОРДЛО У Симчишина і Загородного дали оцінку розгону “блокадників” ОРДЛО

Сьогодні відбулися позачергові сесії Хмельницької міської та обласної рад. Хмельницькі обранці вимагають у Президента, Голови ВР і Прем’єра звільнити міністра внутрішніх… Далі »

Депутати Кам`янець-Подільської міськради «стурбовані» розгоном активістів «блокади Донбасу» Депутати Кам`янець-Подільської міськради «стурбовані» розгоном активістів «блокади Донбасу»

Сьогодні під час позачергової сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати направили звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабмінуз власним баченням… Далі »

“Будка” губернатора: хроніка одного погрому “Будка” губернатора: хроніка одного погрому

15 березня 2017 року. На годиннику 16:10, і в сесійному залі Хмельницької обласної ради розпочалася позачергова сесія. Висуватцями раптового злету… Далі »

У Хмельницькій ОДА активісти повалили пропускну будку і турнікет У Хмельницькій ОДА активісти повалили пропускну будку і турнікет

Сьогодні близько 17:00 активісти та депутат обласної ради від ВО “Свобода” Віктор Бурлик влаштували знесення пропускної будки і турнікету у приміщенні… Далі »

Через холодну зиму і субсидії обсяги споживання газу на Хмельниччині зросли на 8% Через холодну зиму і субсидії обсяги споживання газу на Хмельниччині зросли на 8%

Впродовж 2016 року ПАТ «Хмельницькгаз» протранспортувало майже 690 млн. м. куб газу, що на 8% або на 53,2 млн. м…. Далі »

Хмельницькі укропівці звернулись до депутатів міської та обласної рад із вимогою підтримати звернення щодо неприпустимості силового розгону торговельної блокади ОРДЛО Хмельницькі укропівці звернулись до депутатів міської та обласної рад із вимогою підтримати звернення щодо неприпустимості силового розгону торговельної блокади ОРДЛО

Хмельницька обласна регіональна парторганізація політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» звернулася до депутатів Хмельницької міської та обласної ради, з… Далі »

У Хмельницькому затвердять програму, яка покликана підвищити рівень безпеки пасажирських перевезень У Хмельницькому затвердять програму, яка покликана підвищити рівень безпеки пасажирських перевезень

На розгляд сесії Хмельницької міськради виноситься програма підвищення рівня безпеки пасажирських перевезень на території міста на 2017 рік. Відповідний проект рішення… Далі »

У Хмельницькому за участі громадських організацій розкрадають бюджетні кошти – «СтопКор» У Хмельницькому за участі громадських організацій розкрадають бюджетні кошти – «СтопКор»

У Хмельницькому міська рада пропонує громадським організаціям фінансову підтримку у реалізації проектів. При цьому від представників ГО очікують вклад у… Далі »

У Хмельницькому піднімуть заробітну плату двірникам та працівникам ЖЕКів У Хмельницькому піднімуть заробітну плату двірникам та працівникам ЖЕКів

Про це повідомив заступник міського голови Анатолій Нестерук. За розрахунками місту потрібно близько 400 двірників, наразі є 60. Тож проблему… Далі »

Симчишин скликає позачергову сесію на сьогодні Симчишин скликає позачергову сесію на сьогодні

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин скликає позачергову сесію на 15 березня через силовий розгін учасників блокади торгівлі з окупованими районами… Далі »

Міжнародні експерти вивчають інвестиційну привабливість Кам’янця-Подільського Міжнародні експерти вивчають інвестиційну привабливість Кам’янця-Подільського

До Кам’янця-Подільського завітали представники BFC CEE за підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ задля вивчення економічного та інвестиційного клімату безпосередньо… Далі »