Через холодну зиму і субсидії обсяги споживання газу на Хмельниччині зросли на 8%

Впродовж 2016 року ПАТ «Хмельницькгаз» протранспортувало майже 690 млн. м. куб газу, що на 8% або на 53,2 млн. м. куб більше, аніж у позаминулому році. Найбільше серед усіх категорій споживачів обсяги природного газу наростило населення, збільшивши його використання на 14%.

Про це повідомляє прес-служба “Хмельницькгазу”.

На зростання обсягів споживання газу в минулому році вплинула порівняно холодна зима, а також збільшення кількості субсидіантів. Якщо у 2015 році державною допомогою на газ  користувалося 184 тис. подолян, то у 2016 році – вже 255 тис.

“При цьому, діюча система субсидій негативно позначається на діяльності ПАТ «Хмельницькгаз». Адже, незважаючи на нарощення обсягів газу серед населення, компанія не в змозі вкласти більше коштів в модернізацію газотранспортної мережі регіону. Оскільки 85% її виручки становлять субсидії – тобто, не реальні гроші, а бюджетні зобов’язання, що оформляються взаємозаліками”, – скаржаться газовики.

Нагадаємо, що у 2015 році Хмельниччина зменшила споживання природного газу на 21%. Найбільше скорочення відбулося у побутових та промислових споживачів – на 18% та 33%, відповідно

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Весь прошлый год пели песни что все экономят и переходят на альтернативу газу а на выходе все не так

  2. Весь прошлый год пели песни что все экономят и переходят на альтернативу газу а на выходе все не так

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.