Хмельницьку облорганізацію журналістів очолив в.о.редактора “Подільських вістей” Хмельницьку облорганізацію журналістів очолив в.о.редактора “Подільських вістей”

Хмельницьку обласну організації Національної спілки журналістів України очолив тимчасово виконувач обов’язків головного редактора “Подільських вістей” Петро Лічман. Як стало відомо “Незалежному… Далі »

Сергій Харченко: «Сьогодні важливо, що попри всі наявні загрози, Хмельниччина – стабільний та безпечний регіон» Сергій Харченко: «Сьогодні важливо, що попри всі наявні загрози, Хмельниччина – стабільний та безпечний регіон»

Напередодні 25-річного ювілею Служби безпеки України ми зустрілись з начальником Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області Сергієм Олександровичем Харченком,… Далі »

Семінар по роботі з Prozorro для представників бізнесу у Хмельницькому Семінар по роботі з Prozorro для представників бізнесу у Хмельницькому

Громадська організація “Жіночий антикорупційний рух” спільно із експертом у сфері житлово-комунального господарства Ігорем Ялохою 30 березня 2017 р. у м. Хмельницькому… Далі »

На Білогірщині борються, аби школа-довгобуд стала опорною. Не вистачає 25 млн. грн На Білогірщині борються, аби школа-довгобуд стала опорною. Не вистачає 25 млн. грн

Загальноосвітня школа у селі Залужжя Білогірського району, будівництво якої зупинилося 1992 року, розглядається місцевою владою та райвідділом освіти як потенційна опорна… Далі »

“Вишка” погодилася, що біля Південного Бугу будівництво з порушеннями. Але повернути землю у первісному вигляді неможливо “Вишка” погодилася, що біля Південного Бугу будівництво з порушеннями. Але повернути землю у первісному вигляді неможливо

Вищий господарський суд України відкинув можливість повернення у первісному вигляді земельної ділянки площею 3800 кв. м на вулиці Нижня Берегова,… Далі »

У Гройсмана виділили 24 млн. грн на будівництво житла для хмельницьких нагвардійців У Гройсмана виділили 24 млн. грн на будівництво житла для хмельницьких нагвардійців

Уряд прийняв рішення про розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Національної гвардії України”… Далі »

Хмельницька облрада затвердила Програму розвитку АПК на 2017-2021 роки з кошторисом в 120 млн. грн Хмельницька облрада затвердила Програму розвитку АПК на 2017-2021 роки з кошторисом в 120 млн. грн

Депутати Хмельницької обласної ради затвердили Програму розвитку агропромислового комплексу області на 2017-2021 роки з кошторисом в 120 млн грн. За… Далі »

Загородний розповів, що донори “кинули” Агенцію регіонального розвитку Загородний розповів, що донори “кинули” Агенцію регіонального розвитку

Голова Хмельницької облради Михайло Загородний розповів, чому майже за рік створення так і не запрацювала Агенція регіонального розвитку, співзасновниками якої є облдержадміністрація… Далі »