Хмельницька міськрада рекомендувала підприємцям припинити відносини з російським бізнесом Хмельницька міськрада рекомендувала підприємцям припинити відносини з російським бізнесом

Депутати Хмельницької міської ради звернулися до місцевих підприємців та організацій щодо припинення господарської діяльності з юридичними та фізичними особами Росії…. Далі »

Перевізники виграли апеляцію – з 23 березня зростає проїзд у маршрутках Хмельницького Перевізники виграли апеляцію – з 23 березня зростає проїзд у маршрутках Хмельницького

З 23 березня зростає проїзд у маршрутному таксі і автобусах Хмельницького до 4 гривень. Про “Незалежному громадському порталу” повідомив заступник голови… Далі »

Сергій Лабазюк – депутатська група «Воля народу» переконана в необхідності відмови від подальших кредитів МВФ Сергій Лабазюк – депутатська група «Воля народу» переконана в необхідності відмови від подальших кредитів МВФ

“Позиція “Волі народу” в цілому – нам потрібно відмовлятися від співпраці з МВФ. У нашому випадку ми через транші МВФ… Далі »

З другої спроби депутати виділили матдопомогу Почесному громадянину Хмельницького З другої спроби депутати виділили матдопомогу Почесному громадянину Хмельницького

Депутати Хмельницької міської ради спочатку провалили голосування за питання про виділення матеріальної допомоги 50 тис. грн Почесному громадянину Хмельницького Івану Бухалу. За… Далі »

Хмельницькі депутати створили КП для залучення інвестицій Хмельницькі депутати створили КП для залучення інвестицій

Депутати Хмельницької міськради створили комунальне підприємство “Агенція розвитку міста” з бюджетом 2,4 млн. грн. За це рішення сьогодні проголосувала більшість на… Далі »

Депутати виділили 160 тисяч на підсвітку написів “Хмельницький” Депутати виділили 160 тисяч на підсвітку написів “Хмельницький”

Депутати Хмельницької міськради виділили 160 тис. грн на встановлення підсвітки перед в`їздами у місто написів “Хмельницький” (напрямки до міст: Камянець-Подільський, Тернопіль, Вінниця,… Далі »

Фракція БПП у Хмельницькій міськраді отримала нового керівника Фракція БПП у Хмельницькій міськраді отримала нового керівника

Головою фракції “Блок Петра Порошенка “Солідарність” у Хмельницькій міськраді обрано Василя Триняка. Таку заяву озвучив мер Олександр Симчишин на черговій сесії…. Далі »

Урядовці практично продовжили термін експлуатації енергоблоку №1 Хмельницької АЕС Урядовці практично продовжили термін експлуатації енергоблоку №1 Хмельницької АЕС

Програма підготовки енергоблоку №1 Хмельницької АЕС до експлуатації у понаднормовий термін доопрацьована і направлана на погодження до Держатомрегулювання. Про це сказано у… Далі »

Більше ніж у Гройсмана – на Хмельниччині голові селищної ради нарахували 68 тис. грн зарплати Більше ніж у Гройсмана – на Хмельниччині голові селищної ради нарахували 68 тис. грн зарплати

У грудні 2016 року голова Ямпільської селищної ради Білогірського району Іван Бурлака одержав 68 тис. грн заробітної плати. Також суттєві… Далі »

Хмельницька міська рада: кожен четвертий депутат – прогульник Хмельницька міська рада: кожен четвертий депутат – прогульник

Найзатятішими прогульниками міськради є депутати “Солідарності” — Наталія Собко та Олександр Білик. Найбільше прогульників у земельній комісії та у комісії… Далі »

13 сесія Хмельницької міської ради у деталях від ЖАРу 13 сесія Хмельницької міської ради у деталях від ЖАРу

Чергове засідання 13 сесії Хмельницької міської ради відбудеться 22.03.2017 р. Цього разу ми активно попрацювали на деяких важливих комісіях, побували… Далі »