Перевізники виграли апеляцію – з 23 березня зростає проїзд у маршрутках Хмельницького

З 23 березня зростає проїзд у маршрутному таксі і автобусах Хмельницького до 4 гривень.

Про “Незалежному громадському порталу” повідомив заступник голови Асоціації пасажирських перевізників “Поділля” і власник автобусних маршрутів №№ 21-22 Олександр Мішин.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Він зазначив, що сьогодні Вінницький апеляційний адмністративний суд скасував рішення Хмельницького міськрайонного суду від 28 лютого 2017 року у частині зупинки здорожчення вартості пасажирських перевезень у приватному транспорті.

У коментарі НГП заступник начальника транспортного управління Сергій Шепурев додав, що в апеляційному суді перевізники надали обрахунки, на основі яких було ухвалено рішення виконкому від 23 лютого.

Як писав НГП, до Хмельницького міськрайонного суду звернувся Іван Кульгук, який просить визнати нечинним рішення виконкому від 23 лютого про здорожчання проїзду. Позивач вважає, що влада з порушенням процедури і вимог закону про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності підняла тарифи, що “принесе збитки мешканцям Хмельницького і гостям”.

Згодом суд призначив судово-економічну експертизу з підтвердження обгрунтованості підвищення тарифів на проїзд у міських маршрутках та автобусах до 4 гривень, які мали вступити в силу з 1 березня цього року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 24

 1. чесно і справедливо, плюс заткнули всіх дятлів і уникнули всіляких транспортних колапсів і забастовок

  • У тебе вивернута свідомість і поняття справедливості, а ти точно дятел дубовий

   • Все це звичайно цікаво і актуально та життєво, але є питання ще набагато більш серйозніше. От почитайте тут на НГП від сьогодні матеріал про Хмельницьку АЕС (перший раз фахівці і безпосередні працівники коментують). Україну, що там Україну, Європу, а може і весь світ, чекають великі техногенні катастрофи. Ми можемо потягнути за собою в пекло увесь світ.

  • Какие коллапсы? Чем меньше старых скотовозок будет ездить тем чище будет воздух. Придется подключать полицаев чтобы следили за не перегрузом скотовозок. Только сидячие места и баста.

 2. …і катайтеся далі у брудних бидловозах під русскій шансон. Тепер за 4.50. Все чесно і справедливо.

 3. Народ будет надеяться, что старый КГБист всетаки остановит этот беспредел владельцев старой рухляди перевозящей жителей Хмельницкого.

 4. Виграють лише власники маршрутів… для гродян буде таке саме покращення як від уряду та влади… Ви більше платіть і про сівітле майбутнє мрійте… Проза життя….

 5. Яким чином Мішин міг обрахувати вартість проїзду одного пасажира, якщо білети в його автобусах лише нещодавно почали давати? Та й управління транспорту місьвиконкому мене дивує – підтрмало Мішина і інших перевізників, а не пасажирів. Тому виникає питання : чи потрібна нам така рада разом із Семчишиним, яка захищає інтереси злодіїв, а не жителів міста?

  • Управління транспорту захищає?
   Подивіться, хто зараз очолює підприємство з найбільшою кількістю маршрутів
   І все стане зрозуміло

 6. Слава Україні та “слугам народу”…

 7. Є номер гарячої лінії – звоніть і жалійтеся на маршрутчиків

 8. Хорошо в Виннице заплатили!

 9. знову скажуть, що Порошенко та Гройсман винуваті у піднятті вартості проїзду, бо вони ж вінницькі

 10. В мене таке враження, що ця вартість проїзду вас всіх розорює. Лише вартість проїзду. Люди купили транспорт і хочуть щоб він приносив прибуток. Коли хліб дорожчає чи щось інше я такої полеміки жодного разу не чув.
  Ось до прикладу 160 тис. грн. на підсвідку написів Хиельницький нікого не обурюю – це найнеобхідніше))) люди – ви адекватні?

 11. 2 млн 700 тис грн. на фронтани з бюджету наших коштів. це також нікого не бентежить? аууу….логіка взагалі існує зараз?

 12. Нічого буду ходити пішки,краща фігура до літа стане.

 13. Ходіть пішки в навушниках, щоб вас не розоряли ці злодії по 4 грн кожен раз. Мені здається, що всі неадеквати Хм зібралися відстоювати 3.5
  Альтернатива є – тролейбус, велосипед, таксі і т д. Навчіться цінувати чужий труд і трошки більше заробляти. І БУДЕ ВАМ ЩАСТЯ

 14. Злодіїв тут немає. Тут люди, які чесно заробляють свій кусок хліба. А байки по поводу шансону і скотовозів вже з бородою. Чули, вже навіть не цікаво. В Мішина автобуси з кондукторами ходять і ніби шансон не крутять і теж не те…дорого? Пішком дешевше і для здоров’я ліпше. Жлобство – не наша національна риса нажаль

 15. Хліб дуже тяжкий і відповідальний

 16. Надобраніч. Хай вам присниться проїзд по 1.50 і газ по 1,30 за куб і хліб по 20 коп і бутилка по 3,62 і газвода по 5 коп без сиропу і включіть собі дві довгі пісні по 11 хвилин

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.