У Хмельницькому проїзд у маршрутках підвищується до 4 грн, у тролейбусах – до 2,5 грн

3 1 березня у Хмельницькому зростає вартість проїзду у міському пасажирському транспорті.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Таке рішення сьогодні прийняв міськвиконком.

Відтак проїзд у автобусах та маршрутному таксі становитиме 4 грн (сьогодні 3 грн і 3,5 грн, відповідно). У тролейбусах вартість проїзду зростає на 1 грн – до 2,5 грн.

При цьому приватні перевізники наполягали на тарифі 5 грн. На що влада відреагувала просто: поки до відповідності не буде приведено питання безпеки і комфортності пасажирських перевезень, ніхто не говоритиме про радикальне зростання тарифів.

 

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 24

 1. Про яке підвищення мова ?! Чому мер Семчишин це підписав? Що там в меріі забули що ці перевізники-мародери іздять з затрамбованним салоном всі буси параробленні з грузових на пасажира в салоні смердить маслом і печка гріе що тошнить !!! Яке підвищення !!!
  ГАНЬБА !!!
  3грн за проізд це ще багато !!!

 2. і правильно, 5 гривень вони хотіли, чого не 10 чи 20.
  А мер молодець, поставив всіх на місце і тариф в нас залишився меншим чим в інших містах.

 3. фух, добре, що не дали підняти до 5. це дуже багато. 4 це нормально і нарешті тих копійок не треба буде носити

 4. pnref=storytps://www.facebook.com/groups/1110635242393239/permalink/1126767434113353/?pnref=story

 5. нормальне іршення

 6. в мене брат живе в Херсоні, там за ці тарифи б’ються на сесіях, виконкомах, носи порозбивали один одному, а проїзд вже 5 поставили, суд скасував, всі автобуси і маршрутки стали, кожен ранок на роботу йде пішки більше години, матом криє всіх і владу і перевізників і суд і активістів. каже хай дадуть нормальний тариф і їдуть, бо ходити пішки щодня на роботу і назад більше години вже замучився. в нас і тариф нормальний і ніхто не стане.

 7. Треба було встановити проїзд в тролейбусах 2 грн., а то для бусиків підняли ціну на 50 коп., а рогатим на 1 грн. Це не справедливий підхід до проблеми.

 8. то ж всі перевізники і активісти кричали, що вже з 1 березня буде 5 гривень.
  багато в пресі читав, 33 канал показував, що буде 5 гривень. Виходить що обманули і не буде 5 гривень?

 9. Яке підвищення !!! Маршрутик всі смердючі, крісла одне на одному стоіть
  набивають пасажирів під завязку !!!
  3 грн – досить з них ! або розігнати всіх і закупити меріі для Хмельницького парк автобусів типу ” МАН ” і проблема РІШЕНА !!!
  ДЕ якість і комфорт в грузових бусах які зараз на маршрутах !
  Скільки ДОЗВОЛЕНО ПЕРЕВОЗИТИ маршруткам ?!!!

  • Ти знаєш скільки коштує новий МАН? Скільки їх треба на все місто? 150 тисяч доларів, це більше 4 мільйонів гривень. На місто потрібно до 100 автобусів. Це 400 мільйонів гривень!!!!!!!!!!!!!

 10. Мер молодець!!! все правильно робить
  відстояли свою правильну позицію!!!!
  ну й дійсно з тими копійками сама проблема

 11. СИМЧИШИН УБЛЮДОК !!!!!!!!!!!! ЯКЕ БИДЛО ГОЛОСУВАЛО ЗА ЦЬОГО ПІДЕРА ?

 12. Нормально, що 4, простий перевізник як представник малого бізнесу вже вмирав, 4 гривні це можливість виживати і заробляти 7-8 тисяч в місяць

  • В мене логічне питання: Чому водії мають заробляти 7-8 тис. грн., а проста людина – працівник 3,5-5 тис. грн.???? Та ще й більше за проїзд має платити…. Я не можу зрозуміти чому вони мають жити краще, а я зуби на полицю….

   • ніхто тобі не забороняє отримати категорію “Д” і піти працювати на маршрут, нестача водіїв дуже велика. Але попрацюєш місяць-два і звільнишся. Вставати треба не пізніше 4 ранку, пахати по 10-12 годин, у випадку ДТП влітати на кругленьку суму, робота ну дуже і дуже “приємна”. за таку роботу наприклад на дальнобої можна зараз заробляти більше 1 тисячі євро в місяць.

 13. Как рассчитывается цена вопроса – всем известно: прямые затраты+накрутки+амортизация+прибыль,- ну вот где-то так.
  Можно взять один “прибыльный” и один “неприбыльный” маршруты, честно (только очень честно!) прокатать месяц и вывести среднюю цену – тогда и предметный разговор.

 14. Дорогий друже, Шлеппер! Хто ці пропозиції буде розглядати та враховувати. Ціна визначається на авось. Щоб були вовки ситі та вівці накормлені. В нашій державі справедливість відкладається.

 15. І що я Вам хочу сказати. А деж ті обіцянки мера стосовно грунтовності підняття тарифів на маршрутки? Де розрахунки подані перевізниками? Де аналіз їх витрат? Ці перевізники і з 3,5 грн. мали гарні прибутки. Подивіться, маршрутки їздять переповнені, брудно в салоні, сморід!

  Давайте підвищемо тарифи, але має щось змінитись на краще.
  Стоячих не брати, чистий салон, водії привітні, а не гаркає на тебе, не порушує правила дорожнього руху, не розмовляє по мобілці під час руху, їде нормально, а не везе пасажирів як дрова. Одним словом – ціна обумовлює якість!!!!!!

 16. Та не можуть бути перевiзники приватними! Багато хочуть. Мерiя! Закупiть два автобуса,I так щороку! Де вашI туалети по мiсту? Подивiться який бруд бiля зупинки “Дитяча лiкарня”.Снiг зiйшов -бiда! Летить плитка на голову людям з будинкiв,лiфти не працюють. Роботи дуже багато!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.