У Старокостянтинові відкрився новий сервісний центр, який замінить колишній МРЕВ У Старокостянтинові відкрився новий сервісний центр, який замінить колишній МРЕВ

Сьогодні у Старокостянтинові відкрився новий сервісний центр МВС, який замінить колишній МРЕВ. Як повідомляє прес-служба Головного сервісного центру, незалежно від місця реєстрації швидко… Далі »

За рік з центру Хмельницького перенесуть майже всі МАФи За рік з центру Хмельницького перенесуть майже всі МАФи

З центральної частина Хмельницького місцева влада планує забрати майже усі тимчасові споруди. На їхнє впорядкування відводиться не більше року, повідомляє прес-служба… Далі »

Замміністра доручив встановити додаткові знаки та облаштувати освітлення на “Тещиному язику” Замміністра доручив встановити додаткові знаки та облаштувати освітлення на “Тещиному язику”

Заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк 29 березня проінспектував стан доріг Кам’янця та Кам’янець-Подільського району, які мають статус державного значення,… Далі »

АМК оштрафував двох ФОПів на 100 тисяч і вніс до “чорного списку” АМК оштрафував двох ФОПів на 100 тисяч і вніс до “чорного списку”

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ФОП Карелова Д. П.  (м. Хмельницький) та  ФОП Долгова А. Я.  (м. Хмельницький) загалом на… Далі »

Хмельницькі дитсадки перезавантажені і в них не дотримуються норми харчування – висновки ревізії Хмельницькі дитсадки перезавантажені і в них не дотримуються норми харчування – висновки ревізії

Згідно з висновками Державної інспекції навчальних закладів України, яка працювала у Хмельницькому 20-24 березня, діюча мережа дитячих садків не забезпечує… Далі »

На Хмельниччині держаудитори попередили порушення у сфері публічних закупівель майже на 229 млн. грн На Хмельниччині держаудитори попередили порушення у сфері публічних закупівель майже на 229 млн. грн

Протягом січня – лютого 2017 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області провели аналіз 31 процедури публічних закупівель… Далі »

Мінінфраструктури може виділити 50 млн. грн на “лежачий” хмельницький аеропорт. Але є одне “але” Мінінфраструктури може виділити 50 млн. грн на “лежачий” хмельницький аеропорт. Але є одне “але”

Міністерство інфраструктури України може виділити 50 млн. грн на відновлення роботи хмельницького аеропорту лише за однієї умови. Як заявив заступник Міністра Юрій… Далі »