За рік з центру Хмельницького перенесуть майже всі МАФи

З центральної частина Хмельницького місцева влада планує забрати майже усі тимчасові споруди. На їхнє впорядкування відводиться не більше року, повідомляє прес-служба міської ради.

Заступник міського голови Андрій Бондаренко, зіславшись на рішення міськради про впорядкування розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій, у центральній частині Хмельницького можуть залишитись тільки тимчасові споруди, у яких ведеться торгівля пресою та іншою друкованою продукцією.

Фото з сайту Хмельницької міськради

Фото з сайту Хмельницької міськради

«Важливо, що частка друкованої продукції має становити не менше 60%. Більше того, тимчасові споруди, у яких продають друковану пресу у центрі, не мають права змінювати профіль своєї діяльності, якщо так станеться, то вони підлягатимуть демонтажу», – сказав посадовець.

Управління торгівлі спільно із управлінням архітектури та містобудування буде узгоджувати з власниками ТС нові місця. У рішенні зазначено, що кожен підприємець може відмовитися від запропонованого альтернативного місця не більше трьох разів. Тимчасові споруди, які не будуть перенесені із центральної частини міста упродовж року, підлягатимуть демонтажу.

Також планується виділити не більше чотирьох місць для розміщення рядів МАФів кількістю не більше 8 одиниць.

Крім того, влада збирається взятися за зовнішній вигляд тимчасових споруд. Міська рада має затвердити архітипів споруд, відповідно до яких, власники будуть змушені привести свої тимчасові споруди. У разі невиконання – демонтаж.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Сразу видно руку прохиндея и владельца кошика и булок. Сносим конкурентов и открываем свои точки. Как только дорвался к корыту(горисполкому) так и начал давить конкурентов.

  2. Повністю підтримую цю ідею. Чекаю коли зачистять площу перед кінотеатром від карет і будиночків. В Європі… Та і в РФ більш-менш прибрані міста немають усіляких кіосків з шаурмою і кавою, тільки пресса.

  3. Наглядний приклад псевдо-патріотів парк Чекмана де “забрали генделики” але заселили алкоголіками від адміністрації до звіринця.

  4. Нарешті може хоч якесь впорядкування настане в місті. А не ці кіоски з 90-тих.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.