Про роботу у лютому Про роботу у лютому

У лютому народний депутат України Володимир Мельниченко приділив значну увагу проблемам військових, освіти та інфраструктури округу. Від початку загострення ситуації… Далі »

Фракція “герегівців” в облраді отримала нового керівника Фракція “герегівців” в облраді отримала нового керівника

Новим керівником фракції “За конкретні справи” у Хмельницької обласної ради став Вадим Лозовий. Як стало відомо НГП, відповідну заяву буде… Далі »

Комунікація медіа і влади у Хмельницькому: чи відчинені двері у владні кабінети? Комунікація медіа і влади у Хмельницькому: чи відчинені двері у владні кабінети?

Про те, що теперішній хмельницький голова Олександр Симчишин є прихильником так званої «політики відчинених дверей», він говорив ще у період своєї… Далі »

Відсьогодні У Кам’янці-Подільському припиняється опалювальний сезон Відсьогодні У Кам’янці-Подільському припиняється опалювальний сезон

Зважаючи на різке зростання температури повітря і з метою забезпечення ефективного використання енергоносіїв, відсьогодні у Кам’янці-Подільському припиняється опалювальний сезон. У… Далі »

У 2016 році на Хмельниччині через спалахи Африканської чуми закрилося 10 свиноферм У 2016 році на Хмельниччині через спалахи Африканської чуми закрилося 10 свиноферм

У 2016 році на Хмельниччині через спалахи Африканської чуми закрилося 10 свиноферм, котрі не можуть забезпечити роботу в «закритому» режимі. Про… Далі »