Лікар-“майданівець” очолив хмельницьку поліклініку Лікар-“майданівець” очолив хмельницьку поліклініку

Хмельницький міський голова призначив нових керівників двох поліклінік. Про це сказано у його розпорядженні від 17 березня. На посаду головного… Далі »

Вікарчук стягнув з фірми Нагути боргових 3 млн. грн за продані частки у скайпарках Вікарчук стягнув з фірми Нагути боргових 3 млн. грн за продані частки у скайпарках

Хмельницький бізнесмен Віктор Вікарчук виграв суд у ТОВ “Хелікс кепітал Україна”, зобов’язавши останню повернути йому 3 млн. грн. Про це свідчить… Далі »

Корнійчук дав дозвіл донецькому університету закріпитися у Хмельницькому Корнійчук дав дозвіл донецькому університету закріпитися у Хмельницькому

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук надав дозвіл Донецькому національному університету імені Василя Стуса на розроблення технічної документації із землеустрою щодо… Далі »

Гройсман відрапортував, що забезпечив житлом багатодітну сім’ю зі Старокостянтинова Гройсман відрапортував, що забезпечив житлом багатодітну сім’ю зі Старокостянтинова

Глава уряду Володимир Гройсман відрапортував, що забезпечив житлом багатодітну сім’ю зі Старокостянтинова. “Радий, що Філатюки незабаром святкуватимуть новосілля. Будинок вони обрали… Далі »

У Симчишина показали феєричні проекти міських фонтанів У Симчишина показали феєричні проекти міських фонтанів

Цьогоріч управління житлово-комунального господарства планує завершити реконструювати розпочаті фонтани та збудувати нові. Як повідомляє прес-служба міськради, фонтан у Дендропарку вже… Далі »

“Стопкор” просить поліцію Хмельниччини перевірити можливе шахрайство з громадськими ініціативами “Стопкор” просить поліцію Хмельниччини перевірити можливе шахрайство з громадськими ініціативами

Голова хмельницького осередку “Стоп корупції” Артур Сторожук звернувся із заявою про вчинення злочину з боку керівництва низки громадських організацій міста… Далі »

Ще раз про турнікет, або Диявол криється в деталях Ще раз про турнікет, або Диявол криється в деталях

Після хуліганської витівки одного депутата Хмельницької облради, яка була пов’язана з пошкодженням поста охорони у стінах Будинку Рад, здавалося б,… Далі »