У Хмельницькій області за два місяці інфляція підвищилася на 2,1% У Хмельницькій області за два місяці інфляція підвищилася на 2,1%

У Хмельницькій області ріст інфляції за січень-лютий 2017 року становив 2,1%. Як повідомляє Головне управління статистики в області, на споживчому ринку області в… Далі »

Завтра для хмельничан гратиме військовий оркестр Завтра для хмельничан гратиме військовий оркестр

14 березня в нашій країні вперше відзначатиметься День українського добровольця. Цього дня о 12.00 на майданчику перед кінотеатром ім. Т…. Далі »

Редакція «Наддністрянської правди» заявляє про тиск зі сторони місцевої влади та одного із депутатів облради Редакція «Наддністрянської правди» заявляє про тиск зі сторони місцевої влади та одного із депутатів облради

Колектив редакції газети «Наддністрянська правда» звернувся до НСЖУ з листом про перешкоджання процесу роздержавлення з боку місцевої влади та одного… Далі »

Газета «Наддністрянська правда»: втручання влади у діяльність редакції в період роздержавлення є протиправним Газета «Наддністрянська правда»: втручання влади у діяльність редакції в період роздержавлення є протиправним

Шановні колеги! Звертаємося до вас у зв’язку з останніми подіями, що склалися навколо процесу роздержавлення Новоушицької районної газети «Наддністрянська правда»… Далі »

Близька до хмельницького депутата будкомпанія недоплатила місту 3 млн. грн “пайових” Близька до хмельницького депутата будкомпанія недоплатила місту 3 млн. грн “пайових”

Хмельницька поліція підозрює місцеве ТОВ «Житлоплюс» та посадовців управління капітального будівництва міськради у підробленні документів, у результаті чого до бюджету міста не надійшло коштів… Далі »

Аудитори зафіксували, як у хмельницькому ПТУ неякісно розпорядились півмільйоном гривень Аудитори зафіксували, як у хмельницькому ПТУ неякісно розпорядились півмільйоном гривень

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби  в Хмельницькій області під час планової ревізії державного навчального закладу «Хмельницький центр професійно-технічної освіти, торгівлі… Далі »