Редакція «Наддністрянської правди» заявляє про тиск зі сторони місцевої влади та одного із депутатів облради

Колектив редакції газети «Наддністрянська правда» звернувся до НСЖУ з листом про перешкоджання процесу роздержавлення з боку місцевої влади та одного із депутатів обласної ради.

«Неодноразові, подекуди протиправні дії голови районної ради О.Д. Проциша, першого заступника голови районної державної адміністрації П.А. Мазура, депутата обласної ради В.Є. Гладій цілеспрямовані на те, щоб загальмувати процес роздержавлення.

Здійснюється тиск на колектив та редактора. Чи не щотижня керівника газети викликають у «владні» кабінети, де далекі від журналістської справи особистості не аргументовано критикують видання, висувають необґрунтовані та безпідставні обвинувачення на адресу колективу, принижують честь та гідність працівників редакції, що свідчить про втручання у діяльність видання…

Депутат обласної ради, головний лікар центральної районної лікарні В.Є. Гладій, до речі, довірена особа народного депутата В.В. Мельниченка, голова районної ради О.Д. Проциш незаконно втручаються у роботу трудового колективу, його фінансову та творчу діяльність, намагаються нав’язати свої пропозиції, зокрема, щодо влаштування на роботу колишнього редактора-пенсіонера, який з 28 травня 2014 перебуває на заслуженому відпочинку, наразі – помічник вищеназваного депутата обласної ради В.Є. Гладій.

Крім того, чиновники висловили бажання контролювати фінансову ситуацію редакції,  погрожують унеможливленням продовження процесу роздержавлення видання».

Більше інформації про конфлікт можете прочитати у відкритому листі редакції до НСЖУ «Газета «Наддністрянська правда»: втручання влади у діяльність редакції в період роздержавлення є протиправним»

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.