Фонд регіонального розвитку може дати 140 млн. грн на проекти Хмельниччини. В ОДА оголосили перші “лоти” Фонд регіонального розвитку може дати 140 млн. грн на проекти Хмельниччини. В ОДА оголосили перші “лоти”

Хмельницька ОДА оголосила відбір інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017… Далі »

Замковий міст в Кам’янці-Подільському збільшив прибутки Замковий міст в Кам’янці-Подільському збільшив прибутки

У лютому від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника зібрано 195 тисяч 245 гривень.  Порівняно… Далі »

Дівчину, що пограбувала кредитну спілку у Кам’янці, затримали Дівчину, що пограбувала кредитну спілку у Кам’янці, затримали

Вчора оперуповноваженими сектору кримінальної поліції незважаючи на маскування обличчя затримано зловмисницю, яка скоїла напад на працівників кредитної спілки «Швидкогроші» в… Далі »

Хмельничанам пропонують відмовитись від пролісків та черемши Хмельничанам пропонують відмовитись від пролісків та черемши

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області організовано посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу із залученням… Далі »

У Хмельницькому досліджуватимуть невідомі сторінки життя міста під час української революції 1917-1920-х років У Хмельницькому досліджуватимуть невідомі сторінки життя міста під час української революції 1917-1920-х років

У 2017 році Україна відзначає 100-річчя від дня створення Української народної республіки та української революції 1917 – 1921 років. Це… Далі »

Дунаєвецька міська рада підтримала торговельну блокаду окупованих територій Дунаєвецька міська рада підтримала торговельну блокаду окупованих територій

Депутати Дунаєвецької міської ради підтримали проект рішення щодо підтримки торговельної блокади окупованих територій. 28 лютого на черговому пленарному засіданні 19-ої… Далі »

Хмельниччина боргує мільйони за комуналку Хмельниччина боргує мільйони за комуналку

Упродовж січня 2017 року населення Хмельницької області сплатило за житлово-комунальні послуги 587 млн. грн або 81,6% нарахованих за цей період… Далі »