Дунаєвецька міська рада підтримала торговельну блокаду окупованих територій

Депутати Дунаєвецької міської ради підтримали проект рішення щодо підтримки торговельної блокади окупованих територій.

28 лютого на черговому пленарному засіданні 19-ої сесії «за» звернення до Верховної Ради, Президента та Кабміну проголосувало 30 обранців.

Серед вимог, викладених у зверненні – припинення торгівлі із так званими ЛНР та ДНР, створення слідчої групи при ВРУ для проведення розслідування щодо надання дозволів на оптове постачання продукції з окупованих територій, звернення до СБУ та правоохоронних органів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. На які тільки дурощі та навіть злочини не здатні деякі наші «містечкові» «політики» для того, що б підняти свій рейтінг. А насправді:
  Це (блокада) протизаконно, адже військовий стан не введений.
  Це негуманно, і «цивілізований захід» ще більше «відштовхнеться» від нас.
  Це нерозумно, бо якщо ми хочемо, що б вони повернулися до України, то ефект якраз буде зворотній. Чи у нас інша мета – ми хочемо отримати територію без мешканців?
  Це може бути початком геноциду (адже, що там люди будуть їсти?).
  І взагалі це дикість.
  Тих хто у відповідь буде мені хамити та погрожувати (таке вже було), зразу попереджаю, що цим вони лише підтвердять свою справжню суть, маргінальну, ксенофобну та руйнівну.

 2. Чим це відрізняється від голодомору і геноциду народу запровадженого сталіним??? Тільки тим, що прийнято стаєю депутатів???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.