У Хмельницькому досліджуватимуть невідомі сторінки життя міста під час української революції 1917-1920-х років

У 2017 році Україна відзначає 100-річчя від дня створення Української народної республіки та української революції 1917 – 1921 років. Це був період відродження української державності.

Днями у міській раді під головуванням заступника міського голови Галини Мельник відбулося перше організаційне засідання робочої групи з дослідження історії української революції 1917- 1920 років у Проскурові. Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Учасники робочої групи, яку очолив кандидат історичних наук, доцент Олексій Журко, визначились з напрямами наукової роботи щодо дослідження головних подій, що відбулись у нашому місті в ті роки. Визначили історичних діячів, які перебували у Проскурові у цей період, пам’ять яких буде увіковічена, а саме: Михайла Грушевського, Симона Петлюри, Євгена Коновальця, Костя Місевича, Петра Болбочана.

«Крім цього, робоча група планує долучитись до вивчення історії міста Хмельницького і дореволюційних часів, архівні дані яких знаходяться у Київському, Вінницькому, та Житомирському архівах, – зазначає заступник міського голови Галина Мельник. – Звернемося до міського голови Олександра Симчишина, аби створити таку комісію постійнодійочою. Закликаємо усіх свідомих, активних громадян нашого міста до вивчення невідомих сторінок історії Плоскирова, Проскурова, Хмельницького, історичних пам’яток. З пропозиціями запрошуємо звертатися в управління культури і туризму міської ради за адресою: вулиця Проскурівська, 30».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. “великий” історик Галька $300 вирішила пропіаритись чи ще грошенят заробити?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.