Хмельниччина боргує мільйони за комуналку

Упродовж січня 2017 року населення Хмельницької області сплатило за житлово-комунальні послуги 587 млн. грн або 81,6% нарахованих за цей період сум.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, середні нарахування за послуги ЖКГ з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт.год) на одного власника особового рахунку у січні становили 2319 грн (у січні 2016р. – 685,4 грн).

Заборгованість населення на кінець січня цього року зі сплати за централізоване опалення та гаряче водопостачання становила 57 млн.грн, за газопостачання – 39,7 млн.грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 28,5 млн. грн, за вивезення побутових відходів – 3,8 млн. грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 0,4 млн. грн.

Крім того, у січні населення сплатило за електроенергію 106,6 млн.грн. Заборгованість з оплати електроенергії на становила 59,3 млн .грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. І не потрібно платити за комунальні послуги олігархам, але потрібно робити це усім. Тоді олігархи мусять відмовитися від невигідного бізнесу. А так перекачують гроші із кредитів МВФ у кишені олігархів через систему субсидій. Забули, що потім народу доведеться все повертати разом із відсотками. Заберуть навіть землю нашу. Влада займається популізмом із цими субсидіями, які створюють зрівнялівку, позбавляють будь-якої мотивації заробляти більше та знищують середній клас. Скоро всі талановиті покинуть цю країну із такою владою.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.