Лікар-“майданівець” очолив хмельницьку поліклініку

Хмельницький міський голова призначив нових керівників двох поліклінік.

Про це сказано у його розпорядженні від 17 березня.

На посаду головного лікаря Хмельницької міської поліклініки №2 призначено Павла Рошка. До цього він працював лікарем-урологом цього медзакладу. Під час розстрілив на столичному Майдані у лютому 2014 році брав участь у наданні першої медичної допомоги протестувальникам.

Новим головним лікарем Хмельницької міської поліклініки №4 стала Вікторія Куниця. До призначення працювала нефрологом другої поліклініки міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. Похоже, що у нашого “вселюбимого” недомера улюбленим героєм і правильним кумиром повісті М. Булгакова ” Собаче серце” був Шаріков, а не професор Преображенський.

 2. А мер часом знову не сплутав патріотизм із професіоналізмом?

  • Вопрос надо поставить чуток не так: сам он пойдет к этим врачам лечится или нет?

   • це дуже фаховий лікар, хто його знає, оцінює його як професіонала з великої букви. І дуже порядна людина. Хабарів точно брати не буде.

    • “Хабарів точно брати не буде”,так же як не брав видатний генпрокурор-свободівець Мохніцький? Аге ж брав, самі несли….

     • Те з яким розмахом корупціонував Мохніцький і за такий не значний термін дійсно вразило. Теж свободівська “чесна” сцука

     • І те ж був на майдані

 3. Головний лікар це насамперед -управлінець. Тому що на нього окрім власних професійних завдань, ще додаються фінансові, господарські, а також в тому числі кадрові. Власне те, що на такому рівні в нас знаходится медицина це не питання сьогодення, а тим більше не питання місцевих органів влади, це митання вищої вертикалі влади та питання самого суспільства.

 4. І ще в пене побажання до пепередніх коментів, якщо ви так впевнено володієте оперативними даними, щодо дачі хабарів, чи то “свободівців”, чи то “ляшківців”, “батьківщинівців” або інших політичних чи посадових осіб звертайтесь будь ласка у правоохороні органи. Або хочаб коментуючи статті додавайте доведені факти у коментарях.

 5. Куниця Вікторія – дуже вдалий вибір.

 6. Я так розумію, що лікувати тепер будуть “по свободівські”?

 7. Галька особисто ходить з Людкою по лiкарням,таке плетуть,що не дай Бог! Що може порадити сраколизка Слободяничка,коли чоловiк невропатолог бере грошI з усiх? А? Пристосувалась вже до Ткача. Це жах! Хто кого?

 8. добре що вигнали романовську. велика сука була, взятки брала з кожного і аферистка конкретна. кого призначили не знаю но думаю, що слабода буде мати до кого ходи
  ти щоб пиж в дупу поставив. недоумків наставили скрізь.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.