Корнійчук дав дозвіл донецькому університету закріпитися у Хмельницькому

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук надав дозвіл Донецькому національному університету імені Василя Стуса на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок земель державної власності площею 0,383 га, яка розміщена на вул. Свободи, 36 у Хмельницькому.

Про це йдеться у розпорядженні високопосадовця від 9 березня.

На сайті вишу зазначається, що у Хмельницькому діє філія «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля». Вона розміщена у приміщенні ЦЕНТІ. У 2016 році приймалися заяви і документи для вступу на денну і заочну форми всіх освітніх програм університету для здобуття ступенів освіти «Бакалавр» і «Магістр» та освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» з можливістю постійного навчання у Хмельницькому.

Довідково. Донецький національний університет – класичний вищий навчальний заклад, у якому навчалося 14 тисяч студентів та працювала 1 тисяча викладачів.

30 вересня 2014 року у зв‘язку з надзвичайною ситуацією, що склалася на Донбасі, та враховуючи спільне прагнення керівництва, викладачів та студентів ДонНУ, а також з метою збереження вищого навчального закладу в системі освіти України, за ініціативою університету Міністерство освіти і науки України прийняло рішення щодо переселення до Вінниці та запровадження особливої форми навчання для ДонНУ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Опа хоть щось ”танкіст”, зробив !

  • А чому знову ніхто не радився із громадськістю? Скільки ще терпіти вакханалію можновладців?

 2. Оце правильне рішення! Один з кращих вузів Украіни осів в Хмельницькому! Дуже правильно! Можна порадіти за місто! Голова ОДА добре вирішив.

 3. цікаво – кому потрібен диплом Донецького національного універа в наш незрозумілий час… мені б і задарма не хотілося такий диплом мати… може і голові ОДА згодиться….НЕПРАВИЛЬНИЙ ДОЗВІЛ!!!!

  • Даремно ви так. Якщо вам не потрібен диплом цього вузу, то це не означає, що нікому непотрібний. Це дійсно гарний навчальний заклад, національний університет доречі. Вони пропонують підготовку студентів по багатьом сучасним спеціальностям. Я вважаю, що це буде гарна і здорова конкуренція між навчальними закладами які є в місті.

 4. А викладачів і студентів звідки будуть набирати? За рахунок діючих Хмельницьких вузів? А приміщення ЦНТІ приватизують за копійки …

  • Приміщення не приватизується, а надається державою в користування для державного навчального закладу. Щодо студентів, то вони будуть, як тільки почне вуз працювати. Тим більше в наших деяких місцевих вузах плата за навчання стала космічною. Кожен рік студентам піднімають оплату за навчання, то мабуть ті студенти і батьки подумають де їм краще буде навчатися. Час покаже.

   • І повинна бути космічною! Не можеш вчитися на державному, не маєш високих балів – ласкаво просимо до простих робочих спеціальностей. А то вчаться дебіли з середнім 130 бальним тестуванням… за гроші, звісно. Потім самі йдіть до такого лікаря чи юриста. В дипломі ж не написано, державна форма навчання, чи платна.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.