Замміністра доручив встановити додаткові знаки та облаштувати освітлення на “Тещиному язику”

Заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк 29 березня проінспектував стан доріг Кам’янця та Кам’янець-Подільського району, які мають статус державного значення, а також ділянку, більш відому, як «тещин язик».

Як повідомили у прес-службі міськради, високопосадовець оглянув кілька об’єктів – «тещин язик», об’їзну дорогу та дорожнє покриття за містом у напрямку Старої Ушиці.

Після виїзної наради Лавренюк, який сам родом із Кам’янця, запевнив, що сьогодні на будівництво доріг Хмельниччини виділено 300 млн грн. Однак очікується і додаткове фінансування.

З приводу траси «Житомир-Чернівці» він повідомив, що вона є пріоритетною. Поки триває робота над проектом з ремонту «тещиного язика», заступник міністра дав доручення службі автомобільних доріг вже почати працювати над її вдосконаленням – зокрема, встановити додаткові знаки, облаштувати освітлення та інформаційні біг-борди.

Питання з об’їзною дорогою (вулиці Північна, Привокзальна, Харченка) наразі затягується, через те що частина дороги належить «Укрзалізниці», а частина – місту. Тому першочергово потрібно вирішити питання із землею.
Також Юрій Лавренюк наголосив на розвитку в Україні електромобілів.

Зокрема, він зауважив, що передбачаються кошти на закупівлю зарядок для цього виду транспорту. Проводитиметься конкурс, за результатами якого буде обрано місто, де безкоштовно і встановлять ці зарядки.

Як писав НГП, у грудні 2016 року депутати Хмельницької обласної ради звернулися до Прем’єр-міністра України, Міністра інфраструктури України, в. о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України з проханням реконструювати аварійно-небезпечну ділянку міжнародної дороги Н-03 Житомир-Чернівці.

На капремонт аварійної дороги на відрізку “Тещин язик” (напрямок руху Хмельницький-Кам’янець-Подільський) необхідно залучити 140 млн. грн.

Як відомо, за роки незалежності на цьому місці сталося до 300 ДТП, загинули десятки людей, більше 100 травмовано.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Гигант мысли я вам скажу этот -” Заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк”. Браво!!!

  2. Электромобили спасут гиганта мысли

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.