Більше ніж у Гройсмана – на Хмельниччині голові селищної ради нарахували 68 тис. грн зарплати

У грудні 2016 року голова Ямпільської селищної ради Білогірського району Іван Бурлака одержав 68 тис. грн заробітної плати. Також суттєві виплати отримали працівники апарату ради.

Таку інформацію “Незалежному громадському порталу” підтвердив місцевий депутат і член бюджетної комісії Олександр Троян.

За його словами, спочатку фінансове питання порушилося у листопаді минулого року, коли депутати проголосували за преміювання голови ради у розмірі 200%. У грошах це вийшло близько 6-8 тис. грн до зарплати посадовця.

Згодом за корегування зарплат апарату Ямпільської селищної ради депутати взялися на грудневій сесії.

“Нам ставили у приклад мера Львова Андрія Садового, якому до зарплати доплатили 10 посадових окладів. Я виступив проти. Тоді дійшли згоди і на розгляд депутатів запропонували проголосувати за 5 посадових окладів. Приблизно це мало бути 15 тис. грн. Натомість всі депутати були введені в оману і в кінцевому рішенні сесії прописали 5 середньомісячних заробітних плат, які отримали члени апарату ради”, – пояснив Троян.

Таким чином, обранці розподілили 200 тис. грн бюджету. З них 68 тис. грн нарахували голові ради Івану Бурлаку, 39,6 тис. грн – заступнику голови селищної ради, 33,4 тис. грн – секретарю ради.

“У нашій селищній раді – маса проблем: є дитячий садок, в якому дітки сплять на ліжках часів Микити Хрущова; немає доріг, поламаний місток через річку Горинь. Ось на що треба тратити гроші”, – наголосив обранець.

У коментарі НГП голова Ямпільської селищної ради Іван Бурлака відкинув всі звинувачення, заявивши, що депутати голосували за 5 середньомісячних заробітних плат, а не посадових окладів.

“Я не отримував 68 тисяч. Моя середньомісячна зарплата становить близько 11 тис. грн. У підсумку на руки вийшло не більше 50 тисяч гривень. Більше того, як голова селищної ради, на свої відрядження витратив набагато більше грошей, не взяши ні копійки з бюджету”, – сказав посадовець, додавши, що у IV кварталі 2016 року його зарплата становила 87 тис. грн.

Наразі Старокостянтинівська місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України (“Службове підроблення”).

За повідомленням центральних ЗМІ, заробітна плата Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана за грудень минулого року становила 35,8 тис. грн.

Довідка НГП. На місцевих виборах-2015 Іван Бурлака від партії “За конкретні справи” (політична сила, яка належить нардепу-мільйонеру Олександру Герезі) переміг на виборах Ямпільського селищного голови. До цього він був місцевим підприємцем.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. “ДАЙОШ” ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ !!!

 2. крутий чувак, зарплата мера Хмельницького 13 тисяч, голови обласної ради 16 тисяч, а тут взяв і жахнув 68 штук.

 3. Більше ніж у Гройсмана – на Хмельниччині голові селищної ради нарахували 68 тис. грн зарплати….
  Незабувайте що Гройсман на державному утриманні і йому така смішна зарплата навіть і не потрібна!

 4. Заздріть мовчки, побачим хто йому що докаже.

 5. Ніхто нічого не доведе оскільки прийнято колегіальне рішення, а вносити питання на сесію може будь-який депутат, хоч про мільярдну заробітну плату.

 6. Бурлака все голодний, ніколи не нажереться.

  • А чому ви пишете що Бурлака голодний і ніколи не нажереться.Хто народився у Ямполі і працював ще з ним у колгоспі то ті люди бачили що він поділиться останім.А як він пішов з колгоспу бо не міг дивитись на несправедливість,то почав свій бізнес з нуля.А про тих розумних які зачепили людину яка старається для Ямполя і всіх сіл цієі селищної ми ще напишем в коментарях.Не сумнівайтесь.

 7. А в Ямполі вже лунають погрози від сім”і Бурлаки І. В. Порушують конституційні права громадян селища!

 8. Навіщо брехати на Ямпільського селищного голову Бурлаку І В.Це змовились такі собі бувші злодіі які в минулому той Ямпіль розікрали і багато простим людям наобіцяли.А тепер як Бурлака відкрив людям очі то Ви шановні злодіі хочете загнати Ямпіль назад в минуле.Не получиться.Прості люди не дадуть цього зробити.

  • Іван Васильович за термін свого керівництва,на посаді селищного голови Ямполя,для Ямполя та прилеглих сіл зробив багато хороших справ,і це очевидний факт! Дякую Вам,Іван Васильович!

 9. як людина пенсіонер може говорити шо в мене 11тис зарплата.васильович невзмозі переробити все шо наробили попередні.а те шо це проплатили то люди недурні,

 10. всім недогодиш,а перед тим як зачипити когось подумайте про себе-в вас все по закону,і живкте ви правельно.люди схаменіться вам все аукнеться-ми ж всі ходимо під богом.скажіть спасібо що бурлака вже стільки зробив і робить.немішайте майте совість.

 11. знаєте після попереднього голови бурлака хоть новий рік робить по святам діскатека,зроблять клуб хоть діти будуть мати куди подітись а то по барам тільки пити вчаться.а змінити лікарню чи садік він невзмозі .бо це зверху невиганяють зав садіка ізав лікаря.поперше старі пенсіонери-їм вже самим нічого нетре вже неговорим про дітей чи людей.якшо хтось прочитає з депутатів області поможіть відправити на пенсію цих двох хай стане хтось молодий повний енергії.

  • Сьогодні був дуже гарний день.І ми жителі Ямполя хочемо подякувати що дочекались такого організованого селищного голову Бурлаку Івана.Селище прибирається після зими кожен метр.А саме головне як організував роботу на цвинтарях.Непотрібно нічого зсобою брати все приладдя є.дякуємо Вам Іван Васильвич нехай Вас господь бог оберігає.

  • сто процентів за.і багато є молодих людей з освітою сучасною.А бурлака наш за короткий час зробив стільки шо ті що раньшеголови були то навіть незнали що в Лепесівці можна світло підключити і горить.Дякую Вам Іван Васильвич що людям очі розплющуєте.

 12. є люди які куплені для того щоб гнітити бурлаку,але я віру шо розумні не цю клівєту неповедуться.чому рудь за10 років непоміняв ліжка в садіку,раніш небачили—а зараз побочили.бурлака робить все для людей і я віру шо його ніхто незможе зломити ніякими наклепами.низький вам поклін Васильович,тримайтеся,ми вас завжди підтримаємо.а нас багато.ми в вас віримо.

 13. чому вчора пішли по тих хто проти бурлаки чому неспитали простих зустрічних людей а поїхали по тих хто куплений обісрати бурлаку.в школу плазму захтіла та ти дітей вчи а не вам ше може програму з кінами.вони ше трохи поговорать то як збунтуються люди то незнаю чи зможуть ті депутати оправдати свої наклепи чи будуть задню брати.чому в школі є до 20 вчителів пішли до тані,є тех працівники,є заучі,директор,знайшлась одна розумна–та куди ти дитино лізеш.

 14. У Білогір’ї твориться теж саме. Дерибан бюджету в вигляді виплачених премій приблизно в тих же масштабах.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.