З другої спроби депутати виділили матдопомогу Почесному громадянину Хмельницького

Депутати Хмельницької міської ради спочатку провалили голосування за питання про виділення матеріальної допомоги 50 тис. грн Почесному громадянину Хмельницького Івану Бухалу.

Фото "Є"

Фото “Є”

За це рішення сьогодні проголосував 21 обранець із 41 присутнього на сесії.

Негативно з цього приводу висловлювалися депутати-“свободівці”, які заявили, що не розуміють префиренцій, надані пану Бухалу, а не якійсь матері, в якої хвора дитина.

За словами начальника управління праці та соціального захисту населення Слов’яна Воронецького, на сьогодні Іван Бухал суттєво хворіє і потребує коштів на лікування.

Мер Олександр Симчишин зауважив, що рішенням виконкому можна виділити до 10 тис. грн матеріальної допомоги. Питання щодо виділення більших сум виносяться на сесії міської ради.

Пізніше на сесії депутат-“батьківщинівець” Лев Бірюк попросив колег повернутися до питання Бухала і переголосувати. У підсумку назбиралося 23 голоси, що дозволило проштовхнути рішення.

Довідка НГП. Бухал Іван Васильович народився 22 лютого 1939 року у с. Дударки Бориспільського району Київської області.

З 1980 до 1990 років очолював виконком Хмельницької міської ради народних депутатів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. этот старый вор застроил всю мою родную проскуровскую мансардными этажами -которые успешно или продал или сдает в аренду-вот с этих денег и лечись старый вор не позорься на старости лет-браво свобода

  • Все це звичайно цікаво і актуально, а місцями навіть смішно, але є питання ще набагато більш серйозніше. От почитайте тут на НГП (від сьогодні 22.03) матеріал про Хмельницьку АЕС (перший раз фахівці і безпосередні працівники коментують, деякі навіть не анонімно). Україну, що там Україну, Європу, а може і весь світ, з нашої вини чекають великі техногенні катастрофи. Ми можемо потягнути за собою в пекло увесь світ.

 2. Я не розумію,чому Слов”янчик попросив всього 50000 ????? Просив би вже 500000!

 3. Неужели это самая сирота в этом городе которой нужна помощь? А как же всякие его сп с иноземцами?

 4. свобода ты зделала мой день.олександр просто порадовал)

 5. Молодці!!!! Людина яка забезпечила своїх правнуків потребує допомоги?????? Який він після цього почесний громодянин?????? Сором за таких громадян(((((

 6. после перерыва благодаря Льву Берюку таки выделили самому бедному и достойному 50000 тыс.гривень.

  • Прохиндей Бирюк вечно как замутит . Эта рыба прилипала все время в какие-нибудь депутаты лезет.

 7. то зачем это тут писать?

 8. “Пісюнам” які не вміють заточити олівець рекомендую вставати в 5 ранку, одягати кірзові чоботи та керувати будівництвом розв’язки , шкіл, дитсадків, театру. Це 10 років робив почесний гр. Хмельницького Іван Бухал. Доречі-орган в філармонії ексклюзивний , він вибив в Москві за кільце зіньківськоі ковбаси. Такі були часи. Він вкладав все своє активне життя в розбудову міста. Мені соромно перед цією людиною за міську раду.

 9. І ще… Він не хотів звертатись до міської ради. Його вговарювали звернутись громадські активісти які побачили в яких умовах він живе, хворіє дружина, критичний стан його здоров’я. Шановні депутати! Будьте мудрими, робіть справи щоб вас пам’ятали, при розгляді таких питань на сесії має бути 100 відсотк. підтримка. Якщо ні, краще не виносьте.

  • цікаво яка дружина хворіє… перша АЛЛА чи друга… молода…—не ганьбився би Іван Васильович…з його статками можна і в нормальних умовах жити і лікуватися в найдорожчих клініках світу!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.