Хмельницька міськрада рекомендувала підприємцям припинити відносини з російським бізнесом

Депутати Хмельницької міської ради звернулися до місцевих підприємців та організацій щодо припинення господарської діяльності з юридичними та фізичними особами Росії.

Сьогодні таке рішення було підтримано більшістю депкорпусу на черговій сесії міськради.

Автором звернення виступила депутат-“свободівець” Тетяна Калюжна, яка пояснила, що рішення носитиме рекомендаційний характер.

Також депутати звернулися до міського департаменту економіки, який у свою чергу має звернутися до Антимонопольного комітету з проханням сформувати перелік підприємств з російським капіталом, які працюють у Хмельницькому.

Крім цього, міському голові депутати рекомендували звернутися до РНБО задля розширення санкцій до підприємств з російським капіталом.

Разом з тим, депутат міськради Анатолій Собко негативно відреагував на це звернення, заявивши, що йому доведеться закрити підприємство, яке спеціалізується на ремонті вантажних автомобілів, запчастини до яких надходять з Росії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. Пусть перепрофилируется на ремонт нормальных машин и все у него будет еще лучше чем в ресторане собкофф.

  • Абгаше: У тебя Путин головного мозга. Усім: Ці “свободівці” все більше нагадують мені більшовиків.

 2. Больше не чем заниматься?

 3. Ще нехай Красилівська міська рада і її покровитель Островська винесуть рішення про припинення торгівлі на крові…… інакше їх геть з району…..слава Україні….

  • Чому ми живемо на Україні так погано (рівень життя вже найнижчий в Європі, молдовани вже з нас сміються)? А тому, що загальна кількість бовдурів (можна було б застосувати і більш влучне слово) та хамів вже перевищила «критичну масу / кількість» (аналогія з теорією незворотної ланцюгової реакції). І це добре (рос. – наглядно) видно з деяких (Абгам, цей Анонімний) коментарів до цього посту.

   • Ці бовдури – єдиний експортний потенціал країни. Є ідея отих всіх націоналістів, радикалів і реформаторів відправити до РФ. Якщо вони там будуть так Россію захищати і реформувати як це роблять з Україною то імперія до 21 року недотягне.

    • Я теж так майже з часів майдану приблизно так думаю (я не думаю, що розвал Росіїї нас не торкнеться, дуже дошкульно).
     Все це гіпотетично, але є питання ще набагато більш серйозніше. От почитайте тут на НГП від сьогодні матеріал про Хмельницьку АЕС (перший раз фахівці і безпосередні працівники коментують). Україну, що там Україну, Європу, а може і весь світ, чекають техногенні катастрофи.

   • Живем мы так погано потому что такие В.Путенки гребут под себя четырмя мостами и не хотят делится с малоимущими. Из-за таких жлобов одни жируют, а другие еле концы с концами сводят.

 4. А ще по обіді ходить потяг зі Львова до Москви. Пропоную знімати з потяга людей з квитками до Москви і відправляти до дому за коштом міської ради.

 5. А хіба бюджет міста не утворюється також за рахунок експортерів-імпортерів працуючих з росією??? Чи може “свобода” має альтернативу для скорочених працівників? Чому в цій боротьбі ми сремо собі, а не працуєм розумом? Кухарки і прачки, краще займайтесь тим шо ви вмієте…

 6. В декларації Петра Олексійовича в розділі “Підприємства кінцевим власником, яких є декларант” у його власності значиться 3 підприємства “Рошен”, які діють на території Росії (країни-агресора). Це в декларації президента, то чому прості підприємці мають припинити бізнесові зв’язки з Росією?
  Отаке в мене просте запитання, а ну хто дасть відповідь?

 7. Просто “ДИВО”!!!
  На останньому засіданні комісії при ОДА з представниками громадської ради по питанню ПАТ ПГК, де власниками є громадяни Росії, що довели підприємство до знищення, пан Калюжний з представниками громадської ради відстоював інтереси російського бізнесу на Хмельниччині.
  Як швидко вони переорієнтувались….

 8. Аякже, заборонити всяке виробництво і самим жерти львівський мусор . Симчишин йди у відставку і пи.дуй на свою рагулію до лвыва та жери там львівський мусор

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.