Сергій Лабазюк – депутатська група «Воля народу» переконана в необхідності відмови від подальших кредитів МВФ

“Позиція “Волі народу” в цілому – нам потрібно відмовлятися від співпраці з МВФ. У нашому випадку ми через транші МВФ втрачаємо свободу”, – сказав він в ефірі телеканалу “News One”.

Парламентарій пояснив, що з кожним новим кредитом, країна просто гасить попередній: “Беручи мільярд, ми отримуємо 150 мільйонів живими грошима. А 850 йдуть на перекредитуваня кредиту, який ми мали повернути за 2014 рік. Отож, з року в рік ми ніби отримуємо нові кредити, якими ми гасимо старі”.

“МВФ регулярно шантажував Україну: то дають, то не дають вкотре транші. А це кредити. І в свою чергу МВФ нав’язує нам прийняти ті чи інші рішення. І дуже часто не на користь України. Відтермінування чергового траншу ймовірно може бути пов’язаним із блокадою – це чисто економічний фактор. Україна на блокаді втратила 2 млрд доларів. А транш – один мільярд. Тож втрачаючи два мільярди на своїх політичних рішеннях, ідемо просимо один”, – розповів парламентар.

Також С.Лабазюк підкреслив, що “Воля народу” ініціювала звернення до уряду, щоб він прозвітував про ключові моменти, які вимагає МВФ. “Потрібно, щоб уряд виставив реперні точки, звичайно люфт має бути, але не більше, ніж ці реперні точки. Ми присіли на цю наркотичну голку, беремо ці кредити і в результаті руйнуємо економіку країни. Той самий курс валюти не втримати за рахунок додаткових вливань грошей, які ми проїдаїмо на соціальні потреби. Нам потрібно вибудовувати всередині держави економічні фактори, які дадуть змогу втримати той самий курс валют, розвиватися і вибирати чіткі вектори”, – пояснив Сергій Лабазюк.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. сырожа)))…на зрадныцьком канале выступает.не похож ты сырожа на патриота.не тянешь.

    • Все це звичайно цікаво і, місцями, навіть смішно, але є питання ще набагато більш серйозніше. От почитайте тут на НГП від сьогодні матеріал про Хмельницьку АЕС (перший раз фахівці і безпосередні працівники коментують). Україну, що там Україну, Європу, а може і весь світ, чекають великі техногенні катастрофи. Ми можемо потягнути за собою в пекло увесь світ.

    • А ТИ ТЯНЕШ НА ДОЛБО.ОБА .

  2. Беремо, щоб віддавати, доправилися, молодці!!! І що саме основне, кожен раз, коли отримуємо транші керовніки країни це подають як досягенння. Люди ми живемо в країні, яка має все, єдиного чого немає це розуму!!!

  3. Если Серега вместе с шоколадной братвой скинутся мы еще сможем кредиты МВФ давать. Но падлы все зажали на Кипре и в Панаме.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.