У Гройсмана виділили 24 млн. грн на будівництво житла для хмельницьких нагвардійців

Уряд прийняв рішення про розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Національної гвардії України” на 2017 рік.

Про це зазначено у розпорядженні КМУ від 22 березня.

Мається на увазі будівництво дев’яти поверхового багатоквартирного житлового будинку на вул. Трудовій, 7/9 у Хмельницькому. На його зведення урядовці передбачили 23,9 млн. грн.

Раніше Хмельницька міська рада надала військовій частині 3053 у постійне користування ділянку площею 8509 кв. м на вул. Трудовій, 7/9 під будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Як писав НГП, минулого року військова частина 3053 провела тендер вартістю 31 млн. 911 тис. грн на зведення багатоповерхівки. Переможцем виявилося хмельницьке ТОВ «Промбуд-1». Будівництво житлового будинку для військовослужбовців розраховане до 2017 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Визначену суму буде досить на виготовлення проектно-кошторисної документації та лише на початок будівельно-монтажних робіт (навіть на “ноль” певно не буде достатньо). І буде незавершене будівництво, а чи дадуть на наступний рік?

  2. От читаю, що попередній коментатор пише, що 24 млн не вистачить на будівництво цілого будинку… Можливо, з теперішніми цінами і не вистачить. Але у мене є запитання – чому влада робить стільки довгобудів? Мабуть, це вигідно. Бо так легше красти гроші. Просто “Промбуд-1” брався за будівництво будинку на Гастелло, 15, який теж мав бути збудований за державні кошти. І там теж держава виділяла у свій час чималу суму. Але її не вистачило, аби будинок добудувати. Зараз там є усі документи та виведений “ноль”. На подальші роботи грошей не виділяють, оскільки програму, за якою будинок мав будуватися, припинили фінансувати. Так от на добудову будинку на Гастелло, 15, за грубими підрахунками, не вистачало якраз 24-26 млн. Не проінвестованих квартир залишається 60. ЛОгічно було б суму, виділену в/ч, направити у будівництво незавершенного будинку на Гастелло, 15, і непроінвестовані 60 квартир після цього роздати нацгвардійцям. І так би держава виконала свої зобов’язання перед тими молодими родинами, які уже понад 7 років чекають на оселі, і не породжувала б чергові довгобуди. Причому, про проблему будинку на Гастелло, 15 знають усі посдовці – і обласні, і міські, і в столиці, але розприділяти гроші, користуючись здоровим глуздом, у нас в країні не звикли. звісно, мені можна дорікнути, що у мене в цьому питанні конфлікт інтересів, але я просто не знаю де ще у Хмельницькому є довгобуди, які планували збудувати за державний кошт, а потім будівництво перестали фінансувати. Хоча, можливо, такі ще є. Просто веду до того, що державні кошти не мали б розпорошуватися, а гарні господарі спочатку закінчують будувати один будинок, а потім беруться за інший. А в нас одне не добудували, беремося починати інше, хоч не маємо упевненості, що й те інше зможемо закінчити… Я розумію, що то різні програми, і все інше, але держава ж у нас одна, та й Гройсман А пан Болдирєв (Промбуд-1″), думаю, з радістю б добудував будинок на Гастелло, 15, який він і починав зводити…

  3. Нелічка, яка ж ви наівна. Нажаль, ви не знаєте ні “писаних”, ні “неписаних” правил державного фінансування будівництва. Хоча, якщо керуватися здоровим глуздом, то ви праві. Тому я і написав свій “верхній” коментар, бо мета в таких заявах нашого уряду явно популістська та, певно, ще “якась”.

    • Так справа у тому, що якраз знаю і писані, і неписані правила, тому й “за державу обидно”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.