Загородний розповів, що донори “кинули” Агенцію регіонального розвитку

Голова Хмельницької облради Михайло Загородний розповів, чому майже за рік створення так і не запрацювала Агенція регіонального розвитку, співзасновниками якої є облдержадміністрація і рада.

Про це посадовець сказав на сесії облради у четвер.

“За рекомендаціями Мінрегіону, на Хмельниччині ми створили класичну Агенцію розвитку. Урядовці також обіцяли надати фінаснування з другої половини 2016 року за рахунок міжнародних донорів. Однак цього не відбулося. Таким чином, в обласну Агенцію не витратили ні копійки і водночас нічого ефективного не вдалося зробити”, – зауважив голова ради.

При цьому, Загородний презентував депутатам запуск Агенції сталого розвитку, якою займатиметься його радник Олег Демчук.

“Ця організація напрацювала декілька грантових проектів і сьогодні офіційно відкрила свій офіс”, – додав очільник краю.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, співзасновниками Агенції регіонального розвитку Хмельницької області стали 7 органів: Хмельницька облрада, Хмельницька облдержадміністрація, Хмельницька торгово-промислова палата, Хмельницький національний університет, Хмельницький університет управління і права, Асоціація об’єднаних громад Хмельницької області і Благодійна організація “Зміцнення громад”. Директором обрали Сергія Яцковського, більш відомого по роботі обласного Офісу реформ та радника голови облради.

Більше читайте у публікації “Агенцію створили. Розвиток не пішов“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. ой йо йой …кинули їх….а такі надії були на спонсорські величезні грошенята!!!!а агенція голови облради на які гроші існуватиме-цікаво..

  2. А ВИ ЩО ДУМАЄТЕ СПОНСОРИ ІДІОТИ, ХТО БУВ В ЦІЙ АГЕНЦІЇ а, МИХАЙЛОВАСИЛЬОВИЧ СВОЇХ НАПИХАЛИ, ЯКІ НІЧОГО НЕ РОБИЛИ ТІЛЬКИ ЗАРПЛАТУ ОТРИМУВАЛИ І ОСЬ НАСЛІДКИ, ВАС НЕ КИНУЛИ ВАС ПОСЛАЛИ !

  3. ну ясно шо бабло того….. а винні інші… зате цей радний буде радити як розвинути область грантами

  4. загородний обламався знову

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.