Хмельницьку облорганізацію журналістів очолив в.о.редактора “Подільських вістей”

Хмельницьку обласну організації Національної спілки журналістів України очолив тимчасово виконувач обов’язків головного редактора “Подільських вістей” Петро Лічман.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Як стало відомо “Незалежному громадському порталу”, таке рішення сьогодні ухвалено більшістю голосів делегатів конференції.

На конференцію заявилося 4 кандидати: редактор Славутської міськрайонної газети “Трудівник Полісся” Віра Мальчук, керівник Хмельницької міської організації НСЖУ Світлана Кабачинська, керівник філії ПАТ “Національна Суспільна Телерадіокомпанія України” “Хмельницька регіональна дирекція “Поділля-центр” Тетяна Колесніченко і т.в.о головного редактора обласної газети “Подільські вісті” Петро Лічман.

У процесі дискусій Мальчук зняла свою кандидатуру на користь Лічмана, а Колесніченко – на користь Кабачинської.

У результаті голосування за Кабачинську проголосувало 10 делегатів, за Лічмана – понад 20. Загалом, присутніми на конференції було 38 делегатів.

Після визначення переможця пані Колесніченко оголосила про демарш зі спілки журналістів.

Крім цього, на конференції виступив зі звітом попередній керівник обласної спілки журналістів, екс-редактор “Подільських вістей” Йосип Ядуха.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. ну й шо з того? який понт хмельничанам з тєї новини….х…ня повна…
  ніби воно шось в житті вирішує…

 2. Вибрали тай добре! Колесниченко всюди з Кабачинською хоче бути,то стихотворения читают,то в программах. Таня! А чем ты лучше Павлюк? Свою физиономию всунула в телевизор? Так ты страшнее ее в сто раз,просто кривляка! Директор должен другим заниматься. У тебя и у твоих замов зарплата хорошая,а у всех остальных? Тебе не интересно думать за кого то. Программы никакие! Утренняя маразм Жени Богдан,ошибок полно,Ударения неправельны,постоянное хихиханье в ефире стыд! Голоса омерзительные,хотя у тебя Колесниченко с голосом тоже проблема,лучше б ты охрипла. Пьяная Поробок в сюжетах и много другого. Успехов! И нефиг лезть в журналистику!

 3. Лічмен довів ПВ до краху, тепер ще й Спілку угробить
  Але туди спілці і ПВ дорога – в самісіньку хепу, бо сенсу в існуванні – 0

 4. Старий пройдисвіт-злодій,хапуга ядуха передав тупоголовому жидові-алкашу лічману, яка країна така спілка така й газета.На таких ви заслуговуєте.

 5. А що в нас є нормальні журналісти?

  • Є заслужені і не охоплені званнями. Служивий журналіст за визначенням не може вважатися нормальним. Нормальних у нас вистачає.

 6. ВсI журналюги продажнI! В очах купюри! Колiснiчетко не дала сюжет про Володимирську,38. Домовилась! В цьому вся сутнiсть панI! Понтiв багато,а толку мало! Краще б була Свiтловська директором!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.