Симчишин скликає позачергову сесію на сьогодні

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин скликає позачергову сесію на 15 березня через силовий розгін учасників блокади торгівлі з окупованими районами Донецької та Луганської областей.

Таке повідомлення з’явилося на сайті міськради.

Як писав НГП, також з цього питання сьогодні відбудеться позачергова сесія обласної ради.

Нагадаємо, що сесії скликані на вимогу деяких активістів Хмельниччини, які вимагають звільнити Міністра МВС Арсена Авакова, керівника СБУ Василя Грицака, заступника керівника поліції В’ячеслава Аброськіна і заступника керівника центру Антитерористичного центру Віталія Малікова.

Також пропонується підтримати вимоги щодо закриття кримінальних справ проти учасників блокади поставок з території ОРДЛО та звільнення всіх полонених-військовослужбовців.

Як відомо, що 13 березня поліція затримала 45 учасників торгової блокади на станції Кривий Торець у Донецькій області. На ранок 14 березня усіх затриманих активістів відпустили.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. Нічого, що місто засране по самі вуха??? Може недомеру необхідно займатись тим чим йому подобається- бунтувати проти влади. Бо як господарник він і його зграя – нульовий стержень.

  • Помий і поприбирай в себе під носом, серун.
   в місті чисто як ніколи. Живу по Проспекту 76/1. Двір ідеальний до чистоти.

   • На які тільки дурощі та злочини не здатні деякі наші «містечкові» «політики» (якщо Парасюка, Семенченка, Садового і т.п. можна вважати політиками) для того, що б підняти свій вже досить підупалий рейтінг. А насправді:
    Це (блокада) протизаконно, адже військовий стан не введений / війна не оголошена (а якщо введений / оголошена, то це належить робити відповідним офіційним органам).
    Це негуманно, і «цивілізований захід» ще більше «відштовхнеться» від нас.
    Це нерозумно, бо якщо ми хочемо, що б вони повернулися до України, то ефект якраз буде зворотній. Чи у нас інша мета – ми хочемо отримати територію без мешканців?
    Це нерозумно і тому, що таким чиному руйнується вже досить підупала економіка України, і, в кінці-кінців, Україна як держава.
    Це може бути початком геноциду (адже, що там люди будуть їсти?).
    Це, враховуючи методи, які вони застосовують, згідно з чинним законодавством України, кримінальний злочин.
    І взагалі це дикість.
    Тих хто у відповідь буде мені хамити та погрожувати (таке вже було), зразу попереджаю, що цим вони лише підтвердять свою справжню суть, маргінальну, ксенофобну та руйнівну.

    • А наш мер в даному випадку , однозначно, просто “тримає ніс по вітру” і теж турбується про свій рейтінг. Він мер, тобто господарник, і в першу чергу повинен перейматися господарськими проблемами міста.

     • міська рада це господарський орган, але і він повинен показувати політичну позицію. це нормально.

     • Коли в міській раді превалює політика це ненормально. Згідно до чинного законодавства у нас для вирішення політичних питань є центральна влада: законодавча та виконавча.

   • Горбанчука, 4/1. дуже чисто.

   • Поїдь до Львова, чи Рівного, або Івано-франківська і зрівняй !!! Бот ти свободівський.

    • про Львів це ти дуже жорстко дав. ти коли там був? місто все в смітті. В Рівному вчора був. В мене в дворі набагато чистіше.

    • Меняй папиросы. Ганджубас тебе тухлый попался. Во Львове нынче срач великий, а ты ушлепок пишешь сидя в сарае и даже не знаешь, что в мире происходит.

    • 8 Березня у Волочиськ привезли подарунок
     висипали сміття зі львиву аж у Волочиську

   • Ти з роду немитий, прихвостей свободівський

  • Так перестаньте срать во дворах и ссать в подъездах и будет вам чистота.

 2. В місті стало гірше і грязніше в 10 разів, а чистіши це тільки цим недобиткам Свободівским які в коментарях підписуються Невідомими…

  • в місті прибирають, ну так це їх робота. на що тоді обирали? за мої і ваші гроші прибирають, будують.. їх наняли ми, хмельничани,це робити,за наші гроші. тому якщо якийсь блазень пишить що десь щось побудовано “дякуємо меру” то він маніпулює. а значить дурить. його треба пиз…ти. інше питання по оцінці сьогоднішніх доріг. Такого жаху давно не було, стільки ям, не памятають, і про це кажуть водії.

 3. Доброго дня шановні Подоляни, скажіть будь ласка, доколи в нас неадекватних пройдисвітів будуть називати “активістами”. Вони не “активісти” вони пройдохи-аферісти та волоцюги. І доки ці антисоціальні елементи в нас будуть заважати працювати, доки не буде порядку в нашій державі. Я вітаю силовий розгін волоцюг, мало їм ще подавали, щерез цих неадекватів і війна в нас і розруха і всі негаразди. Шановні силові структури, гасіть бо пустих головаз даних придурів важкими дубинками, все одно мозгів в них немає і струсу не буде

 4. Яким боком Хмельницька міська рада до розгону учасників блокади?…..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.