Загородний скликає позачергову сесію по “блокадному” питанню Донбаса

Голова Хмельницької облради Михайло Загородний на 15 березня скликає позачергову сесію щодо оцінки дій розгону блокади терористів.

Відповідне розпорядження підписано сьогодні ввечері.

Розпор-про-склик-позачерг-сесії-001-430x597

На розгляд депутатів ради виноситься проект рішення, підготовлений громадськими активістами області. Головними вимогами є звільнення Міністра МВС Арсена Авакова, керівника СБУ Василя Грицака, заступника керівника поліції В’ячеслава Аброськіна і заступника керівника центру Антитерористичного центру Віталія Малікова.

Також пропонується підтримати вимоги щодо закриття кримінальних справ проти учасників блокади поставок з території ОРДЛО та звільнення всіх полонених-військовослужбовців.

Як повідомлялося, в штабі блокади Донбасу заявили про розгон редуту в Кривому Торці співробітниками СБУ та КОРД.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. А чому мовчить “картавий” ?! Обосрався зі своїми тупорилими однопартійцями !!! Де “душман” Діденко, який посилав дітей та пенсіонерів на смерть під СБУ?! Сьогодні він у “картавого” сірий кардинал та фінансист-взяточник з чотирма класами освіти. Бабло віткатне бояться залишити. Балаболи !!! ГАНЬБА !!! Всі завтра на майдан !!!

  • Ідіот, ти хворий. Міська рада завтра проводить позачергову сесію.

   • Іди і пососи у них якщо ти їх так любиш ! Нормальні ради у ночі зібралися, приняли рішення і проголосували а до цього треба було йти з калачем ! Зажерлись і недоумків своїх порозпихали на посади.

 2. Прикро те, що наша влада розпочинає щось робити лише після того як її копнуть під одне місце всякі гореактивісти разом із анархістами-тергромадівцями. Самі ніби не спроможні на якусь здорову ініціативу. Добре що цього разу обійшлось без погромів і невиправданих жертв. Не буде чергового поводу російським журналюгам насолоджуватися українським безладом. Очевидно, що зміни хоч і незначні, проте, є. Домагатися свого потрібно цивілізованими законними методами, якщо ми звичайно хочемо побудувати сильну Україну.

 3. Олександре, про будівництво якої сильної країни ви говорите коли маємо замість політичної еліти активістів-запроданців, пристосуванців і піарщиків. Шини вони під СБУ принесли. Позорисько. А де були шановні Вітряні, Середючки, Деревянчуки, Смалі і вся остальна братія коли ті самі АТОшники звали підтримати їх на майдані 19 лютого. Їхати може далеко було? Чи поводу не було щоб повий..ватися? Тільки де можна встромити свою підлу морду під обєктиви камер, там вони всі зразу і є. Добре, що не пішли до військових з 8 полку зі своїми акціями, бо там побільше атошників чим серед сбушників. Логіка як то кажуть “залізна” – підемо до одних атошників з акцією протесту, щоб пояснили чому розігнали інших атошників.
  А обійшлося без погромів через те, що “свободівці” в Хмельницькому “у руля”. Тепер їм не вигідно організовувати погроми наслідки яких прийдеться самим же і вирішувати. Хоча окремі активісти від Свободи в особі Смаля непогано красувалися в тандемі з медведчуковим прихвостнем Деревянчуком. Принципи є принципи, що тут говорити

 4. У купки так званих активістів розпочалося весняне загострення. Прийти до СБУ, щоб зачитати звернення до обласної і міської ради. Так, багато розуму не треба. Але якщо подивитися з іншої сторони то їм вже немає куди йти. В міській раді сидить свобода ( ніби ж свої), під ОДА також не підеш, бо Герега ” прикормив” і тримає на повідку, поліцію зачіпати також не можна, видно допомогли вирішити якісь шкурні питання (щось зам’ялася справа з автоматом). От і йдуть мітингувати під ті установи від яких не можуть отримати матеріальної вигоди.
  А ще подивіться як такі “активісти” знаходять одне одного, їм байдуже всі принципи, весь патріотизм, блокада. Їм аби себе попіарити, якби це було не так то вони не тут би ходили з плакатами, а були б на блокадних редутах. Але от біда, там немає де заробити!!!

 5. шось Загородный погано працюэ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.