У Хмельницькому за участі громадських організацій розкрадають бюджетні кошти – «СтопКор»

У Хмельницькому міська рада пропонує громадським організаціям фінансову підтримку у реалізації проектів. При цьому від представників ГО очікують вклад у розмірі 15 відсотків від необхідної суми, решту компенсують з міського бюджету. Про це повідомляє «СтопКор».

У результаті підтримку отримують не ті, хто пропонує ефективні розробки, а платоспроможні громадські організації.

“Хмельницький обласний відокремлений осередок ГО “Стоп корупції” в продовження раніше піднятої теми про хитро зроблені ГО, для запобігання формування негативної думки населення про діяльність громадських організацій, розпочинає розробку об’ємної теми, яка розкриває шахрайські методи роботи деяких ГО та схеми по розкраданню бюджетних коштів у змові з деякими чиновниками» – повідомив очільник місцевого осередку “Стоп корупції” Артур Сторожук

За приклад недобросовісної роботи ГО у місті Артур Сторожук наводить скандальну історію з ремонтом класу у місцевій школі 24. Відповідно до актів виконаних робіт, які отримав у розпорядження активіст, роботи виконала приватна особа, яка придбала двері за понад 7 тисяч гривень. А на додачу надає документ, за яким ці ж двері як благодійну допомогу надала громадська організація.

«Офіційно звертаюсь до керівництва поліції: усі зібрані матеріали та контакти свідків надам разом із заявою про вчинення злочину. І допоки я входжу в робочу групу при МВС – на гальмах спустити не дам”, – зазначив Артур Сторожук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. може хоч зараз тупі зрозуміють, що це таке ГО – це таке ж гімно як і облрада.)))

  2. артур хватит фуфло тут разминать.ты лучше про свои “меморандумы” расскажи.кинул ты своих друзей и пошел себе дальше.вот такая твоя петушиная доля.ну хоть сейчас народ поймет какой ты “патриот”.а то что ты тут пишешь это и так все знают.

  3. Моисеевич жги!

  4. це було так передбачувано, Сторжук Грушко Середюк, цікаво тільки було хто кого перший кине, на цей раз за бортом Середюк, але воно своє відібє, зборами на чергову швидку для АТО, ось такі на сьгодні активісти ,нічого особистого тільки бабло,

  5. Зря народ, це дійсно правда, лише не 24, а 8 школа

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.