Депутати Кам`янець-Подільської міськради «стурбовані» розгоном активістів «блокади Донбасу»

Сьогодні під час позачергової сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати направили звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабмінуз власним баченням ситуації з розгоном активістів «Блокади Донбасу».

Перший варіант тексту звернення підготував один з ініціаторів проведення сесії, голова фракції ВО «Свобода» Михайло Посітко, проте більшість наполягала на «спрощеному» тексті, який  узгоджувався на засіданні голів фракцій.

«Ми, депутати Кам’янець-Подільської міської ради, стурбовані подіями, які відбулися 13 березня біля Кривого Торця, пов’язані з учасниками блокади торгівлі з окупованими районами Донецької та Луганської областей та закликаємо…докласти всіх зусиль для мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації в Україні», – йдеться в провладному варіанті звернення.

«Всі стурбовані цією ситуацією (розгоном учасників блокади біля Кривого Торця – НГП), тому ми пропонуємо взяти цей варіант за основу, адже вже є реакція на ці події з боку центральної влади», – заявив голова фракції БПП «Солідарність» Василь Кобильник. Також він запропонував колегам «не затівати політичні ігрища».

«ЄС і США теж вічно стурбовані подіями в Україні, ми ж маємо засудити дії влади, а не просто бути «стурбованими», – парирував Кобильнику «свободівець».

Все ж, незважаючи на «палкий» виступ командира 2 окремого тактичного батальйону ДУК «Правий сектор» Олександра Попова та десятка активістів, які вимагали підтримати звернення Посітка, депутати проголосували за узгоджений більшістю варіант звернення.

З оновленого варіанту зникли зокрема прямі звинувачення на адресу центральної влади.

11

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

 1. Я б радив усім цим “гарячим” містечковим політиканам, враховуючи таке їх відношення до чинного законодавства та правоохоронних органів, подумати про те, хто їх (їх майно, а це точно турбує їх в першу чергу) у відповідних випадках захищати буде.
  А такі випадки, боюсь, в найближчий час будуть, бо народ вже зовсім зазубожів. І тіж “дуківці” з “правого сектору” будуть в перших лавах грабуючих. Хоч історичний досвід врахуйте.

 2. Необхідно констатувати, що на які тільки дурощі та злочини не здатні деякі наші «містечкові» «політики» (якщо Парасюка, дав же йому бог фамілію, Семенченко, Садового та т.п. взагалі можна вважати політиками, а тільки що до них ще і Порошенко приєднався) для того, що б підняти свій вже зовсім підупалий рейтінг. А насправді:
  1. Це (блокада) протизаконно, адже військовий стан не введений / війна не оголошена (а якщо введений / оголошена, то це належить робити відповідним органам влади).
  2. Це негуманно, і «цивілізований захід» ще більше «відштовхнеться» від нас.
  3. Це нерозумно, бо якщо ми хочемо, що б вони повернулися до України, то ефект якраз буде зворотній. Чи у нас інша мета – ми хочемо отримати територію без мешканців?
  4. Це нерозумно і тому, що таким чиному руйнується вже досить підупала економіка України, і, в кінці-кінців, Україна як держава.
  5. Це може бути початком геноциду (адже, що там люди будуть їсти?), чого нам довго не простять.
  6. Це, враховуючи методи, які вони застосовують, згідно з чинним законодавством України, є кримінальним злочином.
  І взагалі це дикість.

 3. У меня к дэпутатам хорсовета только один вопрос ;”КОГДА В РЫНОЧНОМ ГОРОДЕ ХМЕЛЬНИЦКИЙ,БУДУТ ОТРЕМОНТИРОВАНЫ ДОРОГИ ? Или может хлопаки на вертолетах летают?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.