Хмельницькі укропівці звернулись до депутатів міської та обласної рад із вимогою підтримати звернення щодо неприпустимості силового розгону торговельної блокади ОРДЛО

Хмельницька обласна регіональна парторганізація політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» звернулася до депутатів Хмельницької міської та обласної ради, з вимогою, прийняти звернення до Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості силового розгону торговельної блокади ОРДЛО та мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні.

«Вважаємо, що події, які мали місце 13 березня 2017 року, перед Днем українського добровольця, поблизу залізничної станції «Кривий Торець», на Редуті імені Добровольців 16-го батальйону, є провокацією влади та силових структур проти народу України,» – йдеться у тексті звернення.

Серед вимог укропівців – встановлення мораторію на ввезення вантажів (товарів) на тимчасово окуповану територію України та вивезення вантажів (товарів) з неї, за винятком гуманітарних вантажів (товарів), які ввозяться на тимчасово окуповану територію України під контролем спеціально делегованих представників Організації з безпеки та співробітництва в Європі або за участю Міжнародного Комітету Червоного Хреста і Червоного Півмісяця; звільнення незаконно затриманих учасників блокади з-під варти та закриття кримінальних проваджень щодо них; якнайшвидше прийняття ВРУ законопроекту «Про тимчасово окуповані території», що унеможливить провокації, які мали місце 13 березня 2017 року поблизу залізничної станції «Кривий Торець» на Редуті імені Добровольців 16-го батальйону; вимога до Президента України Петра Порошенка оцінити ситуацію, що відбулася та взяти розгляд цієї справи під особистий контроль, забезпечити притягнення до відповідальності винних осіб.

Нагадаємо, раніше Хмельницька міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» реєструвала електронну петицію до Хмельницької міської ради із вимогою прийняття звернення до Президента, ВРУ та Кабміну щодо офіційної підтримки блокади окупованих територій.

«На превеликий жаль, наша петиція не набрала потрібної кількості голосів і досі. Нас ніхто не чув, доки ситуація не досягла точки кипіння, – каже голова міського УКРОПу Сергій Хуторнюк – Сподіваюся, що тепер депутати нас підтримають і дослухаються, адже, стояти осторонь того, що відбувається ми просто не маємо права. Громада міста вчора чітко показала – хмельничани підтримують блокаду і засуджують дії влади із розгону її учасників. Далі – слово за депутатами».

Власне, сьогодні відбудуться 2 позачергові сесії – і Хмельницької обласної, і Хмельницької міської рад. Головне питання, котре буде винесено на розгляд депутатів – звернення щодо підтримки торговельної блокади окупованих територій та неприпустимості силового розгону торговельної блокади ОРДЛО.

Ukr_1

ukr_2

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. На які тільки дурощі та злочини не здатні деякі наші «містечкові» «політики» (якщо Парасюка, дав же йому бог фамілію, Семенченко, Садового та т.п. взагалі можна вважати політиками, а тільки що до них приєднався і Порошенко) для того, що б підняти свій вже досить підупалий рейтінг. А насправді:
  Це (блокада) протизаконно, адже військовий стан не введений / війна не оголошена (а якщо введений / оголошена, то це належить робити відповідним офіційним органам).
  Це негуманно, і «цивілізований захід» ще більше «відштовхнеться» від нас.
  Це нерозумно, бо якщо ми хочемо, що б вони повернулися до України, то ефект якраз буде зворотній. Чи у нас інша мета – ми хочемо отримати територію без мешканців?
  Це нерозумно і тому, що таким чиному руйнується вже досить підупала економіка України, і, в кінці-кінців, Україна як держава.
  Це може бути початком геноциду (адже, що там люди будуть їсти?).
  Це, враховуючи методи, які вони застосовують, згідно з чинним законодавством України, кримінальний злочин.
  І взагалі це дикість.

  • Доречі, а хто такі Укропівці? Це ті поц-патріоти, що на утриманні у Коломойського?

  • “Путенко” ! ти вже дістав зі своїми порадами, коментами та гнилими думками…. може вже запхнеш собі мор…у! Видно ти старий комуняка який привик жити на шару при тій злочинній владі і все тебе влаштовувало…. зараз тисне тебе теж?? мовчи….

   • Ти то точно йо…тий свободівець, або порохобот сліпий, тупий, а саме головне з видаленими мізгами.

   • “Верхньому” Анонімному
    Я це роблю з кількох причин:
    Перша: Якраз щоб вас “дістати”. Як видно, це мені вдається, і я від цього отримую задоволення.
    Друга і головна: Що б тим, хто ще не зрозумів, “відкрити очі” на вас. І, я думаю, це мені вдається. А в ваш патріотизм я не вірю, це все пристосуванство, і вважаю якраз вас справжніми ворогами України і її руйнівниками. Як кажуть “факт на лицо”, нічого і доказувати не треба.
    Третя: Щоб ви бачили, що я не один такий (з деяких коментарів це добре видно).
    Четверта: Що б ті, які думають як я, теж бачили, що вони не одні.
    А ви особисто, хам і покидьок (це добре видно з вашого комента).
    І не “ценіть” всіх по собі. Може це ваші предки “жирували на халяву” і ви думаєте, що так усі. І тому ви надієтесь отримати політичні девіденти і теж “зажирувати”? Так от, не получиться це у вас.
    А мої предки розбудовували цю Україну, вмирали при голодоморі, були репресовані, захищали її на війні, і все-таки створили те, що майже все вже розкрали. І я теж щось і тут зробив, і ви зараз користуєтесь “плодами моєї праці”.
    А, чого я стараюсь, ви все рівно нічого не зрозумієте, не дано вам.

 2. Одні бля патріоти і громадські діячі. Держава зайшла у глухе піке дебілів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.