У Хмельницькому затвердять програму, яка покликана підвищити рівень безпеки пасажирських перевезень

На розгляд сесії Хмельницької міськради виноситься програма підвищення рівня безпеки пасажирських перевезень на території міста на 2017 рік.

Відповідний проект рішення з’явився на сайті мськради.

Метою програми є створення умов для зниження рівня аварійності на пасажирському транспорті, легалізація ринку пасажирських перевезень та мінімізація корупційних ризиків.

На її фінансування буде витрачено 291 тис. грн, частина з яких піде на придбання 14 нагрудних відеокамер для інспекторів, 2 ноутбуків та 6 планшетів, що забезпечить оперативне реагування та аналіз дорожньо-транспортних пригод, катастроф, аварій шляхом передання інформації з місця події в режимі он-лайн.

Як писав НГП, у патрульній поліції Хмельницького перерахували поширені порушення з боку водії маршрутних таксі та автобусів (проїзд на заборонний сигнал світлофора, користування мобільним телефоном за кермом, перевезення стоячих пасажирів).

Довідка НГП. За 2016 рік управлінням Укртрансбезпеки у Хмельницькій області перевірено 7500 транспортних засобів, складено 1217 актів про порушення Закону України «Про автомобільний транспорт» та накладено штрафних санкцій на суму 392,6 тис. грн., складено 93 акти перевищення габаритно-вагових параметрів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.