У патрульній поліції Хмельницького назвали причини, чому проїзд у маршрутках не повинен підвищуватися

Один із речників патрульній поліції Хмельницького Роман Мартинюк назвав основні порушення, які допускають водії маршрутних таксі під час пасажирських перевезень у місті.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

За його словами, патрульні спільно з колегами з Укртрансбезпеки продовжують фіксувати порушення ведення квиткової каси перевізниками; також фіксується не достримання графіку руху; не зникло перевезення стоячих пасажирів; порушуються правила дорожнього руху (проїзд на заборонний сигнал світлофора та користування мобільним телефоном за кермом); велика кількість нарікань надходить на водіїв через зухвале поводження, як з пільговиками, так і з іншими пасажирами.

“Водії роблять усе — щоб ціна на проїзд не зросла, а саме замість підвищення якості, комфорту та безпеки перевезень навпаки їх знижують. Замість того, щоб усім продемонструвати готовність до змін та покращень — самі саботують свою роботу”, – підсумував поліціянт.

Як писав НГП, Хмельницький міськрайонний суд 28 лютого зупинив рішення виконкому про підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті з 1 березня цього року.

До суду звернувся хмельничанин Іван Кульгук, який просить визнати нечинним рішення виконкому від 23 лютого про здорожчання проїзду. Позивач вважає, що влада з порушенням процедури і вимог закону про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності підняла тарифи, що “принесе збитки мешканцям Хмельницького і гостям”.

9 березня суд призначив судово-економічну експертизу з підтвердження обгрунтованості підвищення тарифів на проїзд у міських маршрутках та автобусах до 4 гривень. Відповідно, розгляд справи по суті призупинено.

11 березня приватні перевізники, які працюють у режимі маршрутного таксі та автобусах, наполягають, аби депутати міської ради на черговій сесії 22 березня скасували рішення виконкому про підвищення тарифів на проїзд. У разі позитивного рішення обранців втратиться актуальність судового розгляду та замовленої експертизи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Працівники поліції роблять свою роботу – виявляють порушення ПДР, і це цілком логічно. Підтримую їх цілком і повністю! А висловлюватись про економічне обгрунтування перевезень – це вже перевищення службових повноважень.

  2. Оце павильно. Наша поліція права на всі 100. І ніяке це не перевищення, а правильна думка громадян нашого міста.

  3. Если бы полицаи еще правильно техосмотр проводили. то половина этих скотовозов на маршрут выйти явно бы не смогла.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.