Тарифне дежавю: у Хмельницькому перевізники через сесію просять скасувати рішення виконкому

У Хмельницькому приватні перевізники, які працюють у режимі маршрутного таксі та автобусах, наполягатимуть, аби депутати міської ради на черговій сесії 22 березня скасували рішення виконкому про підвищення тарифів на проїзд.

Фото НГП

Фото НГП

За це проголосувала більшість на зборах перевізників у п’ятницю, повідомляє “Поділля-Центр”.

За словами голови Асоціації пасажирських перевізників “Поділля” і за сумісництвом директора комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту Володимира Богачука, це єдиний шанс вийти з-під судової заборони підвищувати вартість проїзду до 4 грн. Як писав НГП, Хмельницький міськрайонний суд 28 лютого зупинив рішення виконкому про підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті (крім тролейбусів) з 1 березня цього року.

До того ж суд 9 березня призначив судово-економічну експертизу з підтвердження обгрунтованості підвищення тарифів на проїзд у міських маршрутках та автобусах до 4 гривень. Відповідно, розгляд справи по суті призупинено.

Крім цього, під час обговорень серед перевізників лунали пропозиції звернутися до міської влади з проханням компенсувати витрати на заправку маршруток і автобусів, якщо і надалі збережеться тариф 3-3,5 грн.

При цьому, приватні перевізники заявили, що готові до радикальних дій, якщо депутати міської ради їх не підтримають. Погрожують зупинити перевезення, а транспортні засоби вигнати під мерію.

Як писав НГП, 23 вересня за ініціативи АМК і тодішнього секретаря міськради Костянтина Чернилевського депутати Хмельницької міської ради скасували рішення виконкому  про підвищення проїзду в громадському транспорті Хмельницького №147 від 26 лютого 2015 року. Це дало змогу знизити тариф в автобусах – з 3 грн до 2,5 грн, в маршрутках – з 3,5 грн до 3 грн.

Рішення протрималося до березня 2016 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

  1. Перевізники дістали своїми хотілками. Умов немає, салон загажений, музло (рускре, наше, окей, пятніца) гримить на всю., а везе як дрова. Монопольку собі придумали, зговорились. А куди дивиться антимонопольний комітет (Олуйко)? Чи …?

  2. ох, як добре, що в Кульгука зуб на Мандзія. от прям за це варто кульгуку премію дать! бо ж занєрвнічалі гади! бач, шо роблят! вже рішили, шо не тра їм того підвищення, тіко експертизу щоб не проводили!!! хай бастують… в нас люди такі… повузмущаються, і звикнуть до тролейбусів, пішки почнуть ходити більше, кончєні пробки в центрі міста зникнуть, звільнять дорогу для електротрансу) лишилось надіятись, що в свободівського мера політичної волі вистачило….

  3. Точно. В нас вперше нормальний мер.

  4. Мер дебіл з психічними вадами, йому також треба було б призначити експертизу, тільки психіатричну. По міміці обличчя все видно. Навіщо було підвищувати ціну на проїзд без відповідного фахового висновку?

  5. Ображати людину не варто. Це свідчить, що ви самі неадекват. А він вирулює ситуацію, яку сформували до нього.

  6. Ніхто його не ображає, це констатація факту! Це він “рулить” в глухий кут, замість того щоб в правовому полі діяти.

  7. Так він і в правовому полі все вирішує. Не хочуть перевізники виконувати контракти (грозять зупинити перевезення), то самі і порушують. А мерія діє правильно. Хай краще наймуть тих самих перевізників напряму без посередників і буде всім нормально.

  8. Шановні хмельничани. Ви би скаржилися на комуналку ціни на медичні послуги і т п. Не подобається подорожчання – ходіть пішком. Тут всі про чкість верищать. А де в нас якість? За чотири гривні вам якої якості треба. Подивіться реально на речі. Це все робиться щоб вижити цих і монополізувати перевезення повністю. Тут все за Мішина згадують. А в нього теж не якість? Теж наршрутки на 21 ходять. Кончені дебіли. Будете їздити в монополістів по 10 грн і будете згадувати маршрутки по 3.50

  9. При 18 местной стоят 30 чел.,им этого мало? Нужен строгий контроль чтобы пассажиры были довольны.

  10. За день 1 маршрутка перевозить до 1000 пас., а це 3500 в день. Далі самі рахуйте. За один круг в середньому 50 – 100 пас, а таких кругів за день 8 – 10, На соляру хай буде 300 км. = 30-40 л. = 630-840 грн. Хай навіть 1000. Хазяїну – хай 500 – 1000 , собі мін. 1500 в день (пенсіонери таке мають за місяць) Хапуги.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.