У Хмельницькому піднімуть заробітну плату двірникам та працівникам ЖЕКів

Про це повідомив заступник міського голови Анатолій Нестерук. За розрахунками місту потрібно близько 400 двірників, наразі є 60. Тож проблему сподіваються частково вирішити підняттям заробітної плати. Відтак є ймовірність, що у роботі буде зацікавлено більше людей. Поліпшити прибирання міста збираються і за рахунок придбання нової техніки.

За словами Анатолія Нестерука, більшість працівників добираються в місто з прилеглих сіл. Особливо гостро відчутна проблема взимку, коли ожеледиця і з сіл практично не виїжджає транспорт, відтак двірники вчасно не добираються на роботу. Відповідно прибирання не виконуються належним чином та чимало нарікань від людей.

«Тому ми з 1 березня піднімаємо заробітну плату двірникам. Крім того, міський голова дав доручення переглянути заробітну плату і працівникам ЖЕКів», – повідомив заступник міського голови.

Поліпшити прибирання міста також планують за рахунок придбання нової техніки. Прийнято рішення придбати вакуумно-підмітальну машину-солерозкидача. Машина комбінова – взимку розкидає сольову суміш, а на літо працює як пилосмок. Річ дороговартісна, у бюджеті на неї закладають майже 10 мільйонів гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Говорити про проблеми це добре, а коли буде чисто???? Поїдьте у Рівне, Тернопіль, Львів і порівняйте з сьогоднішнім Хмельницьким!!!!! Наше місто саме жахливе в плані прибирання.

    • вчора з Рівного, в Хмельницькому набагато чистіше. навіщо ти брешеш, троляка анонімна? А за Львів взагалі розмішив. Зайди в гугл чи соціальні мережі, подивися що там зі сміттям. Клоун.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.