У Хмельницькій ОДА активісти повалили пропускну будку і турнікет

Сьогодні близько 17:00 активісти та депутат обласної ради від ВО “Свобода” Віктор Бурлик влаштували знесення пропускної будки і турнікету у приміщенні Хмельницької облдержадміністрації та обласної ради.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Аргументи протестувальників полягали у тому, що ця споруда заважала громадянам у вільному доступі до органів державної влади та місцевого самоврядування.

Керівництво Хмельницької ОДА заявило, що відреагує на дії актвиістів зверненням до поліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 46

 1. Снесли это хорошо. Но нахрена стекла бить и курочить? Нельзя было просто разобрать? Или мозгов нет взять в руки что-то другое кроме кувалды?

 2. Почему охранник не стрелял в эту шоблу?! Есть же какая-то инструкция насчет действий в случае нападения на орган власти?!

  • На орган да, на власть – уже нет. А стрелять будут и очень скоро по таким дебилам, как ты.

 3. Чому ці люди не на роботі? Чим вони взагалі займаються окрім Актівності?

 4. Теперь испуганный хряк умчится на родину в старкон? Или к утру за собственные средства все колючей проволокой обтянет?

 5. Коли закінчиться ця махновщина?

 6. Вітя вєрнісь!!!!

  • Вітя краще забери з собою всіх,хто за тобою сумує.Сибір велика ,на всіх місця вистачить.

 7. А якій Бурлик – активист? Це член проросійської партейкі, яка здатна лише крушити. Якщо він за це не сяде за грати , то це означає одне- в Хмельницькому влада “пятої” колони. Цього вилупка вже пора пристрелити, щоб люди могли спокійно ходити по вулицям.

 8. завтра Каменецкая титтушня пойдет по привычке к Симчишину, ломать двери

 9. гончар знову хоче обл бюджет дерти

  • це точно

  • Шо ти мелеш.Якби крав то порох і компанія вже давно посадили б його.Один нормальний голова обласної ради був.Разом з Симчишиним втримали область в 2014 році коли країна на межі була.

   • да втримали 🙂 вони бджет так пиляли що вам і не снилось це ще ті хлопці одним словом Свободівці

 10. М-О-Л-О-Д-Ц-І !
  СЛАВА УКРАЇНІ !

  • Влупись головою об стіну разом з проклятим бурликом. Твій бурлик і так уже прокляти, скоро побачиш як бурлик буде тяжко здихати.

 11. Тітушня

 12. Через таких , як Бурлик не буде єдиною у нас держави…прикро, але нормальна людина не зможе жити в одній хаті із тупизнем, який цю тупість всмоктав із молоком матері і нині вказує як нам жити.

 13. БУДЬ ПРОКЛЯТІ БАТЬКИ БУРЛИКА ЩО ВИХОВАЛА ТАКУ УРОДІНУ !

 14. я в шокі їх же треба пересажати це звичайнісінький напад на дрежустанову, причому пересадити на довго щоб ми їх більше ніколи не бачили…… дикуни

  • Я рахую за такі виходки потрібно нести відповідальність передбачену КУпАП або навіть ККУ… Хай піде знесе це сволотобидло будку чергового на КПП в 8 полку спецпризначення – так йому його палець засунули б у його дзюрочку та ще й копняка дали в придачу…. Це в кращому випадку, якби не застрілили

   • Сам іди туди.Ти різницю відчуваєш між військовою частиною і органом місцевого самоврядування, яке апріорі має бути відкритим і доступним для громадян.

 15. За такі речі треба нести відповідальність. Так звані активісти розтрощили майно яке було зроблено на кошти платників податків.

  • Це майно було незаконо встановленне, без згоди орендодавця.Не зрозуміло за чиї гроші.Питання: на якій підставі майно приватної фірми Темп зберігалося в фоє обласної ради?

 16. Балачок і писанини про будку і про бурлика набагато більше,ніж вони того варті. Не так багато та будка комусь мішала,а бурлик сам по собі не такий впливовий і навіть не страшний. Треба дивитись на тих і обговорювати тих ,хто дав йому молот в руки. Метою акції було -нагадати “хто тут хазяїн”,прилякати можливих незгідних із проектом рішення ради про блокаду і продемонструвати “діяльність” політсили.

 17. в мене питання- Чого бурлик лобом не користувався. Якій молот, це ж “орудіє пролетаріата”, а новітні трутні “патріотікус-идиотікус” мають трощити лобом.

 18. Слово “активісти” тут зовсім недоречне, ці люди неадеквати, таких потрібно примусово лікувати

  • Найстрашніше те , що це зійде йому із рук , як і все інше !

   • Він зробив те про що багато хто думав, але зробити боявся.Займались перепискою з Корнійчуком.А Віктор взяв і зробив!Молодець

    • Молодець серед овець, А серед молодця і сам вівця!

    • Після цього, що він зробив, величезна кількість хмельничан думає що треба бурлику лікуватися. Зроби це бурлик!!! візьми і зроби!!!

 19. Якщо йому за гранату під ВР нічого не було, то тут це дрібниці

 20. бурлик сходи на каменецкую к психиатру..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.