У Симчишина і Загородного дали оцінку розгону “блокадників” ОРДЛО

Сьогодні відбулися позачергові сесії Хмельницької міської та обласної рад.

Хмельницькі обранці вимагають у Президента, Голови ВР і Прем’єра звільнити міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова і заступника голови Нацполіціі – начальника головного управління Нацполіціі в Донецькій області В’ячеслава Аброськіна через застосування правоохоронцями силових дій проти учасників «блокади Донбасу».

Вони також закликали закрити всі кримінальні виробництва і припинити переслідування учасників блокади; заборонити торгівлю товарами російського виробництва в Україні; позбавити російські банки ліцензій і права працювати в Україні; визнати антитерористичну операцію на сході війною; націоналізувати стратегічні підприємства з російським капіталом.

Депутат від ВО «Свобода Леонід Трач запропонував скасувати реєстрацію Української православної церкви Московського патріархату, однак шляхом голосування її було відхилено.

Вимоги депутатів Хмельницької обласної ради були подібними: відставка заступника голови Національної поліції України – начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області В’ячеслава Аброськіна та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова; звільнення всіх затриманих учасників блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу з-під варти; закриття кримінальних проваджень стосовно них та припинити переслідування учасників блокади; припинення будь-яких економічних стосунків з ОРДЛО як злочинним терористичним угрупованням; визнання АТО війною, яка ведеться проти України країною-агресором Російською Федерацією.

Також депутати облради вимагають створити тимчасову депутатську комісію у Верховній Раді України для розслідування інциденту, що стався довкола учасників торговельної блокади ОРДЛО.

Окрім того, у зверненні до МВС України та Антитерористичного центру СБУ вимагають утриматися від силового протистояння всередині країн, а від Верховної Ради – негайно ухвалити законопроект №2066а «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. На які тільки дурощі та злочини не здатні деякі наші «містечкові» «політики» (якщо Парасюка, дав же йому бог фамілію, Семенченко, Садового та т.п. взагалі можна вважати політиками, а тільки що до них ще і Порошенко приєднався) для того, що б підняти свій вже зовсім підупалий рейтінг. А насправді:
  1. Це (блокада) протизаконно, адже військовий стан не введений / війна не оголошена (а якщо введений / оголошена, то це належить робити відповідним органам влади).
  2. Це негуманно, і «цивілізований захід» ще більше «відштовхнеться» від нас.
  3. Це нерозумно, бо якщо ми хочемо, що б вони повернулися до України, то ефект якраз буде зворотній. Чи у нас інша мета – ми хочемо отримати територію без мешканців?
  4. Це нерозумно і тому, що таким чиному руйнується вже досить підупала економіка України, і, в кінці-кінців, Україна як держава.
  5. Це може бути початком геноциду (адже, що там люди будуть їсти?), чого нам довго не простять.
  6. Це, враховуючи методи, які вони застосовують, згідно з чинним законодавством України, є кримінальним злочином.
  І взагалі це дикість.

  • Я б радив усім цим політиканам, в т.ч. – містечковим, враховуючи таке їх відношення до чинного законодавства та правоохоронних органів, подумати про те, хто їх (їх майно, а це точно турбує їх в першу чергу) у відповідних випадках захищати буде. А такі випадки, боюсь, в найближчий час будуть, бо народ вже зовсім зазубожів.

 2. Ви бля… не можете звільнити свого нача поліції і тих обісравшихся поліцаїв, що споглядали, як в облраді ДЕБІЛ зі сволоти ломав будку!!!! Кому потрібна ваша “озабоченность происходящими процессами”. Вулиці підмітіть – виродки свободівські і бепеповські.

 3. оТ ТЕПЕР ЗАЖИВЕМ ПО-ЄВРОПЕЙСЬКІ! славааааааааааа!!!

 4. Симчишин мудак забери свого бурлика

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.