У Хмельницькому районні «клепають» відмінників уже після навчання

У червні цього року Управління освіти, молоді та спорту Хмельницької районної адміністрації, яке очолює Валентина Данілова (сестра Віктора Коцемира), звернулось з проханням до директора Департаменту освіти і науки Віктора Очеретянка внести зміни до замовлення на виготовлення документів про базову загальну середню освіту учениці однієї з шкіл району із свідоцтва звичайного зразка на свідоцтво з відзнакою.

Однак, в ході перевірки було встановлено, що класний журнал випускного класу був переписаний. А у новому журналі не усі оцінки відповідали оцінкам старого. Тобто, стала наявною «підтасовка» оцінок.

Далі мовою документів:

P_20140714_112959P_20140714_113011

P_20140714_113044

P_20140714_113056

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 33

  1. Під керівництвом Данілової працюю бл. 5 років (з невеликою перервою, вчитель). За весь цей час навіть натяку на якийсь хабар не було (і коли вона приймала мене на роботу, і коли атестувався). Знаю її як виключно тактовну, знаючу свою справу керівника й,що важливо, поважаючу простого Вчителя. Маю з ким порівнювати, тому що був й такий керівник у нас в районі, що простого вчителя й за людину, напевне, не вважала. А Данілова свою роботу виконує добре і педагоги, як не крути, її поважають!

  2. Щиро радію за Вас.Не всім так щастить у районах.Наприклад у нас,в Ізяславському хабарі в освіті не зникли В начальниці зараз “жнива” в розпалі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.