Між Гончарем і Прусом починається “холодна війна” – жодних переговорів

Голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар виключив можливість будь-яких переговорів з головою облдержадміністрації Леонідом Прусом.

Про це НГП він повідомив після завершення судових слухань по активістці Литвинюк.

“Після інакших випадків я ще міг сісти за стіл переговорів з губернатором і навіть у деякій мірі визнати, що 2 липня свободівці поступили частково неправильно. Проте за наслідком подій 3 липня (ударівці вивели з кабінету першого заступника голови ОДА, свободівця Олександр Симчишина – НГП), коли в ОДА прийшли “тітушки”, які били людей на Майдані, я за стіл перемовин з губернатором більше не сяду”, – заявив Гончар.

Голова ради додав, що оцінку його роботі і Пруса дадуть виборці на найближчих місцевих виборах.

Як писав НГП, 2 липня у приміщенні ОДА відбулися сутички між предастниками Ради “Майдан” та особами спортивної зовнішності. У сутичках також постраждав губернатор Леонід Прус.

3 липня прихильники та члени Хмельницького обласного осередку партії “УДАР” прийшли до облдержадміністрації у кабінет першого заступника губернатора Олександра Симчишина з метою захисти побитого їхнього соратника і губернатора Хмельниччини Леоніда Пруса.

В кабінеті Симчишина спочатку були крики невдоволених ударівців, а потім у хід пішли руки. Симчишина пошарпали за сорочку, а далі силоміць вивели на коридор і потягнули на вулицю.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 62

 1. Я завжди говорив, що партія свобода це путінський проект. Путін фінансує цю партію спеціально для дестабілізації ситуації в країні. А подивіться хто такі члени свободи? У них в кожного четвертого є довідки, що вони на обліку в Скарженцях. В області за цих придурків проголосувало всього 1.5 відсотка виборців. Яке вони мають моральне право диктувати комусь свої вимоги. Це мабудь путін їм через своїх резидентів вказівки дає. А Гончар? Більш дебільнішого голову ще світ не бачив, він взагалі щось розуміє? Я впевнений що він навіть незає що таке “Номенклатура Справ” . А Симчишин?Горлапан з горлапанів, нічого невміє тільки репетувати. Скоріше б були місцеві вибори, щоб мерзотники свободівці залишились без мандатів

  • Свобода в області набрала 11,8%. вважати результат Тягнибока за результат свободи – це тупо і безграмотно.
   скільки Свобода набере на наступних виборах покаже тільки час і виборці.

  • Ох, вата приповзла і на цей пост!))) Тупі ударівські боти – розуміють, як виглядає їх Прус (як якись опецьок в окулярах, вилупило очі і дивиться, в штани певне наклало і того слова з себе видавити не може) порівняно з тим самим Симчишиним, якому хотіли на наступний день зробити тупу “атвєтку”, як в 90-тих, а вийшло, що ударівці самі вср…лись з тими своїми тітушками (виглядало це доречі, в кращих традиціях ригів))) і тут Сашко – розумна, інтелегентна людина просто почав говорити, давати інтерв”ю, і весь той цирк ударений з тітуханами, зрозуміли, що раунд програли дуже тупо, і вирішили навіть не затягувати – розлізлися за півгодини, та й по тому))))

  • Революціонер, а якщо буде все навпаки, і ти із своєю номенклатурою підеш на базар колготи продавати,що ти будеш говорити?. Про це колись в свої часи говорив навіть такий значний місцевий політик, як Лесько Вітрянний, а тепер, він як білка в колесі, не знає до кого примкнути. Ось його послужний список – КУН,Наша Україна, БЮТ, а тепер %-та республіка, га, що скажеш?Дальше з тобою згіден, в кожній партіії потрібні і горлопаї, і практичні люди, що вміють тяжко працювати, а ось говорити на майдані не вміють, то що їх топити?

 2. Скільки ,процентів ,зібрались набрати?Ви тільки що поступили аналогічно словами,може й кулаками по столу лупили.Можуть поселити разом.Воно Вам треба?

 3. чому дивуватись Прус – ударівець, кожен 3 ударівець-колишній регіонал.Ніякої доброї справи Прус незробив а лиш ділить портфелі ствоює нову стару банду?

 4. Самій, Гончар і такі ж майдануті, які прийшли для співа няня пісень на майдані, розповідають про революцію гідності, проте не гідно вести себе не гідно відповідати за свої дії не хочуть, бо якщо не вони біля корита, то це вже політика. Подивіться на себе, об гадали не тільки себе, хоча кому ви зі своєю політичною силою з 1,8 % підтримки потрібні, обгадили і Хмельниччину і Україну. Аналогій дуже багато можна провести, згадуйте цитати професора Преображенського з “Собачого серця”, проте вам як Швондерам, Шаріковим та Вяземським їх треба ще зрозуміти, бо “разруха” в ваших головах.

  • Так проси його щоб він відсунувся від корита, проси щоб тобі дав похлєбати з корита. Сьогодні, з такею напругою прийти до влади, і знову просити кусок хліба-НІ, краще згинути, але забрати із собою побільше ворогів,ГА?

  • Хто з них знає профес. Преобр. Про що ви шановний.

 5. Сабій, Гончар і такі ж майдануті, які прийшли для співання пісень на майдані, розповідають про революцію гідності, проте не гідно вести себе, не гідно відповідати за свої дії не хочуть, бо якщо не вони біля корита, то це вже політика. Подивіться на себе, обгадили не тільки себе, хоча кому ви зі своєю політичною силою з 1,8 % підтримки потрібні, обгадили і Хмельниччину і Україну. Аналогій дуже багато можна провести, згадуйте цитати професора Преображенського з “Собачого серця”, проте вам як Швондерам, Шаріковим та Вяземським їх треба ще зрозуміти, бо “разруха” в ваших головах.

 6. Судячи по обговоренню і враховуючи , що відвідувачі сайту до 60% хмельничани ,можна переконливо зробити прогнозну вибврку -В місті – НЕ ВСІ ПІДТРИМАЮТЬ І ЛЮБЛЯТЬ ВО СВОБОДУ але більшість НЕ СПРИЙМАЮТЬ ПРУСА , принаймі в обласному центрі , якщо врахувати відео на ТВ: 24 каналі , 5 каналі та на деяких обласних , насмілюся думати що схожа думка і в області

 7. Ось до чого приводить квотний розподіл губернаторів, можна так його назвати. Недаром простий люд говорить: «а чи зверху там вони бачать, хто потрібен тернопільчанам, львів’янам чи Хмельничанам»? Добре, коли вгадають. А коли ні?

  Що тут не відомо! Свобода перенесла краплю волі та правди із західних областей на Хмельниччину, затратила купу тяжкої праці, поневірянь, не кращих часів. Значна частина свободівців не досипала, не доїдала, щоб цю волю та правду закріпити. Це не так легко, як кажеться певній частині молоді та іншим, що більш менше жирувала та продовжує жирувати навіть сьогодні, у ці не легкі часи.

  На виборах солодкий Кличко обіцяючи компенсувати роботу простих людей,- не зробив цього. Кмітливо зробив хід хвостом, та майнув на Київ. А ви тут розбирайтесь, ми Вам дали губернатора?

  Дійсно, як сто пудів, ну не зможе Леонід Прус управляти Хмельниччиною. Ну не та, сьогодні ця область! Сьогодні не ті часи, не спокій, провокації, війна на сході(до речі не скоро закінчиться). Супер холодні стосунки між радою та Прусом встали із самих перших днів, продовжуються далі, а не як дехто пише «виникли» сьогодні. Частина депутатів залягла на дно-вичікують, певна частина запаслась нерухомістю, продовжують жирувати не повинно бути це явище довгим та закономірним ! Тут потрібен не розум, а я навіть сказав би,- мала «МУДРІСТЬ».

  Що стосується Ганні Литвинюк, то це позорисько в геометричній прогресії для губернатора, нашої «доблесної міліції» та інших язикожєватєлєй. Цей її «арест» обернеться в скорому майбутньому повним крахом і політичним і фізичним для платоїдних та їхнім приплічникам! Г.Литвинюк посадять- як рак свисне!

  Що стосується «Свободи»- вона ніколи не доживала та не доживає свої останні дні, як пишуть губошльопи, може це хочуть ті, в кого вирвали з писка кусок сала, і стали вони обіжені. Шановні подивіться на себе в дзеркала, на ваші рила, підпорідки, які позросталися із шиями, покриті смальцем.

  Свобода навпаки, посадила вас на дієту, дивись скоро і ви станете нормальними людьми, в сенсі похудаєте, скинете свою вагу і смерть зустрінете нормально, не від ожиріння, порушення обміну в мізках, а на ходу і швидко!.

  Згоден з тими,що пройшовши всі майдани добре можна бачити хто є хто.
  Леонід Прус добре знав, як він буде приходити до Хмельницького крісла губернатора, ну що тут дивного,- під охороною зоотехніків та бугаїв, яких позвозили з районів, вивели його на майдан, він би ніколи сам не вийшов! Звичайно люди були шоковані, бо вони боролись, а лаври-гречку тихо, спокійно,скосив агроном ПРУС.?

  Як казав мій покійний дід, на перший раз я висік би і Пруса і Гончара!

  Ви що вже із хабарництвом закінчили боротись, ви в цьому сенсі позакривали навіть певну частину питань? Де сьогодні суддя Деражнянського районного суду, бувший суддя Хмельницького міськрайонного суду Дворнік Олег Станіславович ? В 2013 році співробітники нашого рідного СБУ спільно з нашою ріднесенькою генпрокуратурою викрили протиправну діяльність судді Деражнянського райсуду Хмельницької області Дворнік Олега Станіславовича, який вимагав та отримав хабар від місцевого мешканця. 36-річний суддя Дворнік О.С. вимагав гроші від родича засудженої особи, за залишення без змін вироку суду першої інстанції. Суддю Дворнік О.С. затримано “на гарячому” під час одержання 5 тисяч доларів США. Це що не питання, чи СБУ та прокуратура почала роботу з чистого аркушу паперу?
  Громада, самооборона, Ви де? Чи ви здатні тільки рибу рахувати в ставках? Пане ПРУС, Гончар то де суддя ДВОРНІК ОЛЕГ Станіславович, самі не можете, дай відповідні доручення своїй окрузі! Чому ви обоє проявляєте таку недбалість. Чи вам байдуже, що такі судді продовжують відправляти судоблюзнірство ? Давай Тараненко вперед!

  • Типовий коментар западенця. Ти не житель Хмельниччини, чого втручаєшся. Займись тернопільщиною.

 8. Базар-вокзал! Комусь це дуже вигідно. Гончар тихенько сидить в кабінеті і спостерігає за ода. Браво! І до тебе доберуться. Хитрук один адекватний. Гончар колись казав,що якби біля його кабінету кричали-пиши заяву,то він би написав,бо громада проти. В кабінеті Симчишина кричали,нехай напише. Чи жаль кинути посаду і 15.000 тисяч гривень? Всі однакові,брехуни. Прус після всього не залишив жодних сподівань. Бридко і тупо. Чекаємо змін!!!

  • зарплати заступників голови обласної адміністрації: 4000 тисяч посадовий оклад+надбавки, на фініші – 7000 грн.
   це для правди

   • ось тобі, а на майдані узимку казали, що ледь не 20 штук отримують…
    капець, то свобода брехала…

  • логічно, що камянецькі тітушки вимагали від Симчишина заяву, вони ж всі за Януковича, Ядуху, Пруса, Азарова – це їхні Герої!

 9. звичайно у камянці коли були риги все було намазі. Свобода прагне щоб жили чесно але злодії, бандюки та хулігани невміють працювати. шкода що Прус негідно себе повів відносно патріотів та Хмельницького.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.